• 0

Трактори від DongFeng: особливості та переваги

Китайські минитрактора DongFeng - доступна сільгосптехніка, яку можна застосовувати на дачі, в приватному господарстві, комунальній та будівельній сферах. Більшість комплектуючих виробляються в Китаї, але є і європейські. Саме таке поєднання дозволяє зробити трактора DongFeng сюда https://motokosmos.com.ua/minitraktory якісними і недорогими.ПЕРЕВАГИ ТЕХНІКИ


Мінітрактори DongFeng відрізняються спрощеною, але міцною конструкцією, що полегшує обслуговування. Компактні габарити дозволяють використовувати техніку в будь-якому місці, навіть в невеликому саду, між деревами або біля паркану.

Весь модельний ряд оснащений простими двигунами, які видають достатню для багатьох завдань продуктивність. При цьому вони добре економлять паливо. Самим головне достоїнство DongFeng - доступна ціна. Рекомендуємо: https://motokosmos.com.ua/minitraktor_dongfeng_244dl Вона ніяк не впливає на якість чи функціональність. Власникам цієї техніки доступні багато базові опції більш дорогих аналогів, наприклад:

-Повний привід

-Гідропідсилювач керма

-регульована колія

-Потужні мотори працюють в парі зі складним коробками передач. КПП можна налаштувати на різні швидкісні режими.


КОМФОРТНА РОБОТА з трактором DONGFENG


Більшість моделей має простору кабіну. Кабіна збільшує ціну, але тракторист отримує прийнятні умови для роботи в будь-який час року. Для комфорту водія в тракторах встановлено сидіння, яке можна налаштувати під себе. Всі важелі доступу розташовані ергономічно, а датчики знаходяться в безпосередній близькості від оператора.

Мінітрактори DongFeng https://motokosmos.com.ua/minitraktor_df_244_dh виконані в сучасному дизайні з округлим капотом і повноцінною системою освітлення для роботи в темний час доби. До машин можна підключити безліч навісного обладнання, перетворивши мінітрактор в універсальний інструмент.


Готуємо мінітрактор до роботи після зими


ЗИМОВИЙ ПРОСТОЙ


Зимове зберігання небезпечно для минитрактора тим, то під капотом може накопичуватися рідина, що негативно впливає на технічні вузли. Тому щоб не виявити іржу і збої роботи навесні, потрібно надійно законсервувати мінітрактор.

Для консервації застосовують брезентові мішки і утеплювачі. Утеплювач повинен покривати всі важливі вузли. Також, не забувайте і про заміну масла.


ПІДГОТОВКА ДО ВЕСНИ


Навіть якщо ваш мінітрактор зберігався дуже надійно, він все одно вимагає ретельного огляду, який допоможе виявити найменші несправності й усунути їх перед початком роботи. Якщо діагностика нічого не виявила, приступайте до заміни витратних матеріалів.


Крім того, перевірте:

-фільтри;

-силу натягу ременів;

-ємності на наявність вмісту (після зими їх потрібно очистити).


Після діагностики перевірте трактор в русі. Катайтеся по ділянці якийсь час. Це дозволить оцінити роботу машини після зими і виявити серйозні поломки. Якщо паливо витрачається на колишньому рівні, потужність мотора не падає, а колір вихлопу не змінився, значить з технікою все в порядку: вона повністю готова до роботи.


14.03.2019 20:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter