• 0

Органічна риба та овочі від ТМ «AQUAFARM» - висока якість за доступними цінами!

ТМ «AQUAFARM» - перша українська компанія, що вдало реалізує новий напрям з культивації риби та рослин за методом аквапоніки. Ця технологія поєднує переваги культивування риби в замкнених системах рециркуляції та рослин без ґрунту. Головна перевага методу аквапоніка: риба насичує воду органічними поживними речовинами, згодом така збагачена вода, застосовуються для удобрення овочів та зелені. Особливості методу дозволяють вирощувати рибу, зокрема мармурового сома та тилапію, дбайливо використовуючи природній ресурс. Із овочевих культур наразі освоєні томати та зелень.


З початку 2019 року компанія збільшила виробничі потужності, що дозволило суттєво знизити собівартість продукції. Завдяки цьому компанія пропонує прийнятні оптові ціни для оптових закупівель представникам торгівельних мереж та HORECA в Україні.


Сом мармуровий


Вже зараз охолоджену продукцію торгової марки можна придбати в мережах HolovaNoga, Мегамаркет, Winetime, риба то овочі поставляються до багатьох ресторанів Києва. З огляду на бурхливий розвиток бренду, вже протягом кількох місяців продукція з’явиться в ключових торгівельних мережах Києва та області.


Попит на рибу, зелень та овочі від AQUAFARM зрозумілий, адже за доступною ціною покупці отримують якісну, смачну, поживну продукцію.


Товари від компанії AQUAFARM повністю екологічно чисті та безпечні – мальок риби імпортується з Голландії, це підтверджено відповідним сертифікатом. Риба на http://aquafarm.com.ua споживає тільки найкращі сертифіковані комбікорми з Данії, що забезпечує відмінні смакові та поживні властивості. Риба не обробляється стимуляторами росту, гормонами та антибіотиками. Завдяки особливостям інноваційного методу, сом, вирощений у рециркуляційній системі, не має запаху тини. Вся риба, культивована в замкнених системах, є менш жирною, насиченою корисними Омега-3 жирними кислотами.


продукція ТМ «AQUAFARM»


Риба вирощується в замкненій системі, за чистотою якої постійно стежать, тому м'ясо не містить радіонуклідів, важких металів та шкідливих речовин. Овочі та зелень, зрощені в системах аквапоніки, відрізняються справжнім натуральним смаком, запахом, в будь-яку пору року. Вміст нітратів у рослинах, вирощених на аквафермі, в 5-10 разів нижчий, у порівнянні із традиційним вирощуванням.


Екологічно безпечні риба, овочі та зелень від ТМ «AQUAFARM» - максимум користі за доступною ціною.

21.02.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter