• 0

Як не помилитися з розміром під час вибору одягу в інтернет-магазині?

Головна причина недовіри до інтернет-магазинів – ризик вибрати одяг неправильного розміру. Купуючи речі без примірки, ви не можете бути впевненими на 100%, що вони вам ідеально підійдуть. Але це зовсім не причина відмовлятися від вигідного, зручного і швидкого онлайн-шопінгу. Це – мотивація розібратися, як правильно визначитися з розміром одягу. 

Дізнайтеся свої параметри

Найважливіше, що потрібно зробити ще до початку шопінгу, – з’ясувати свої точні параметри. Для цього знадобиться гнучкий сантиметр і аркуш паперу. Знімайте мірки в природній для себе позі – не намагайтеся втягнути живіт чи стати навшпиньки. Щоб одяг зручно сів, заміри мають бути реальними.

По черзі виміряйте:

  • зріст;
  • об’єм грудей у найширшому місці;
  • об’єм під грудьми;
  • об’єм стегон;
  • об’єм талії;
  • довжину ніг від стегон до стоп. 

Вивчайте розмірну сітку

Вибираючи одяг, звертайте увагу на розмірну сітку, яку надає компанія-виробник. Не варто орієнтуватися на універсальні показники – і на це є дві причини.

По-перше, існує кілька систем визначення розмірів, які не збігаються. Наприклад, якщо ви захочете вибрати сарафан у каталозі під обхват грудей 92 см, то за американськими стандартами вам потрібен буде розмір 38, а за європейськими – 44. По-друге, різні виробники можуть значно відхилятися від загальноприйнятих систем.

Користуйтеся тільки тією сіткою, яка розташована безпосередньо на сторінці товару. Якщо ви її не знайшли, зверніться до консультанта інтернет-магазину.

Враховуйте тип одягу

Для кожного типу одягу критично важливими є різні параметри фігури. Тому потрібно знати типорозмірні особливості різних видів речей – завдяки ним ви зможете точно визначити потрібний розмір за конкретною сіткою виробника:

  • Футболки і блузи. Більшість виробників вказують розмір, керуючись лише об’ємом грудей, тому цього параметру вам буде достатньо. Лише в окремих випадках виробники додатково зазначають діаметр пройми рукавів.
  • Сукні. Щоб вдало вибрати модель для своєї фігури, враховуйте три параметри: зріст, об’єм стегон і об’єм грудей.
  • Спідниці. Якщо модель класичного фасону з середньою посадкою, знадобиться лише об’єм стегон. А для спідниць із високою посадкою обов’язково потрібен буде об’єм талії.
  • Джинси і брюки. Тут варто враховувати три параметри: об’єм талії, об’єм стегон і зріст. За останнім показником визначається рекомендована довжина брюк чи джинсів за внутрішнім швом. 

Щоб убезпечити себе від втрати грошей і нервів, вибирайте тільки ті інтернет-магазини, які передбачають опцію повернення товару. Ще надійніший варіант – магазини, які надають можливість приміряти одяг. Один із таких – Kasta. Інтернет-магазин має понад 100 відділень по всій Україні, де клієнти можуть перевірити, чи підходить їм вибраний одяг. Тут усе просто: ви замовляєте доставку в найближче відділення, приміряєте отриманий одяг і приймаєте остаточне рішення. Це робить онлайн-шопінг по-справжньому зручним і безпечним.

11.02.2019 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter