• 0

Чому діти й дорослі так полюбляють морозиво?

Традиційно морозиво перебуває на верхівці переліку найсмачніших ласощів, які однаково люблять діти й дорослі. Воно здатне не лише підняти настрій. Морозиво рятує від літньої спеки, розважить перед важливою зустріччю та допоможе побороти осінню депресію. До речі, надзвичайно смачне морозиво можна підібрати на сайті http://lasunka.com/ua/vydy-produkciyi/.
Чому діти й дорослі так полюбляють морозиво?

Причини популярності морозиваУ чому секрет нев’янучою популярності морозива? На це питання відповідь буде надзвичайно простою. Тому що морозиво – це:

- один з найулюбленіших смаків нашого безтурботного дитинства;
- після порції морозива наш організм в достатній кількості виробляє гормони щастя – ендорфіни й допамін;
- якщо не знаєш, чим підняти настрій дитині, коханій чи непростому за характером родичу – пригости його морозивом;
- морозиво – найпростіший і найдешевший настрій звільнити себе від нудьги й поганого настрою.
Чому діти й дорослі так полюбляють морозиво?

А ще – під час ласування морозивом наш організм виробляє у достатній кількості серотонін, який прийнято називати гормоном радості. Тому у будь-якому віці, купивши собі порцію морозива, ми, нехай і не надовго, відчуваємо щастя. Дієтологи, до речі, радять – якщо ви хочете отримати у прямому розумінні «вибух щастя» - побалуйте себе шоколадним морозивом. У ньому міститься найбільша кількість вітаміну В, який стимулює радість.

Корисні якості морозиваЯкщо говорити про морозиво більш серйозно, то варто підкреслити, що в одній порції морозива міститься денна норма білка для людини. До його складу входять близько 20-ти корисних для здоров’я амінокислот та найважливіші для людини вітаміни С, А, В1, В2 та Е. Крім того, до складу морозива входять залізо, молочний цукор, кальцій та фосфор.
Чому діти й дорослі так полюбляють морозиво?

Проте існують і обмеження на вживання морозива. Так, через високий вміст цукру морозиво не можна їсти хворим на цукровий діабет. Так само не варто їсти морозиво, якщо у вас напад гастриту або ви страждаєте через виразку шлунку. Слід обмежити використання морозива, якщо у вас сидяча робота, адже в такому випадку воно впливатиме на збільшення вашої ваги.

Морозиво в домашніх умовах


Чому діти й дорослі так полюбляють морозиво?

Чимала кількість людей не обмежуються купівлею морозива в магазинах, а й займаються його виготовленням самостійно. Це не так вже й важко, як може здаватися на перший погляд. Для того, щоб приготувати смачне морозиво в домашніх умовах, промисловість пропонує всім охочим кілька варіантів електроприладів для приготування морозива. Вони можуть бути великими за розміром, з власною системою заморожування, а можуть бути доволі компактними. Останні просто слід на добу помістити в морозильну камеру звичайного холодильника.
05.02.2019 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter