• 0

Практичність біорозкладних пакетів

В останні 50-100 років у багатьох країнах світу проблемам екології та чистоти навколишнього середовища приділяється велика увага. На це звертають увагу лідери провідних країн світу. Над покращенням стану навколишнього середовища думають науковці. І ті, хто живуть сьогодні. І наші нащадки повинні жити на чистій планеті.

Одним з побутових елементів піклування про чистоту навколишнього середовища став винахід біорозкладних пакетів (або просто – біопакетів). Пакети біорозкладні від торгової марки МПАК швидко завоювали популярність у споживачів. І пояснити це легко. На відміну від звичних для нас пакетів з поліетилену, біорозкладні пакети швидше й краще розкладаються. При цьому вони значно менше забруднюють Землю.

Це відбувається, в першу чергу, завдяки такій домішці, як деградант. Саме деградант дає можливість звичайному поліетиленовому пакету перетворитися на біорозкладний. При цьому він розпадається на кілька складових: на вуглець, біомасу та воду. Час розкладання біорозкладних пакетів залежить від того, в яких саме умовах триває розкладання. Як правило, це може бути від одного до трьох років.

Слід зазначити, що зовні біорозкладні пакети зовні нічим не відрізняються від поліетиленових. Як термін їхнього використання, так і експлуатаційні характеристики – такі ж самі, як і в поліетиленових. Вони повністю герметичні, мають доволі високий ступінь міцності. Також слід згадати про те, що технологічно вони виготовляються так само, як і решта пакетів. Тобто, ніяких особливих технологічних викрутасів не потрібно.

Однак існують і відмінності, про які не можна не згадати. Біорозкладні пакети коштують трішки більше, ніж звичайні. У середньому – на 15-20 %. До того ж на сьогоднішній день немає підстав говорити про те, що виробництво біорозкладних пакетів набуло масового характеру. Звичайні споживачі поки що не усвідомили, що виготовлення таких пакетів – не вдалий хід маркетологів , щоб взяти зі споживача більше коштів, а турбота про навколишнє середовище.

Біорозкладні пакети розпадаються переважно через вплив повітря – оксо-біорозкладні пакети. Є й інший вид таких пакетів, що розкладаються під впливом води – так звані гідророзкладні пакети. Вони зроблені з паперу й можуть використовуватися не один раз.

Не треба бути провидцем, щоб вже зараз передбачити – за біорозкладними пакетами – майбутнє. Адже ми зацікавлені передати нашу планету дітям придатною і зручною для комфортного життя.
15.12.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter