• 0

Особливості і переваги супутникового моніторингу

Особливості і переваги супутникового моніторингу З початку «нульових» в світі дуже потужно розвиваються дві системи супутникової навігації – Глобальна навігаційна Супутникова Система (ГЛОНАСС) та американська система глобального позиціонування (GPS). Обидві системи здатні здійснювати супутниковий моніторинг транспорту в переважній більшості точок Землі.

Спеціалісти можуть пригадати, що до початку 2000-х років альтернативи GPS в світі не існувало. Проте на даний момент GPS і ГЛОНАСС розвиваються практично синхронно, зберігаючи при цьому ряд технічних нюансів.

Що дають системи супутникового моніторингу
На сьогоднішній день системи супутникового моніторингу транспорту дають можливість;

- мати на руках повний й всебічний звіт використання транспортного засобу;

- постійно тримати зв’язок з диспетчером;

- здійснювати контроль кожної поїздки транспортного засобу;

- розраховувати використання пального;

- знати точну інформацію про перебування транспортного засобу у будь-який момент;

- здійснювати централізоване керування вантажними перевезеннями на freetrack.com.ua/ru/installing-gps/.

Відмінності у роботі GPS і ГЛОНАСС
Як ми вже згадували, GPS і ГЛОНАСС мають кілька відмінностей. По-перше, безперебійну роботу обох систем забезпечують по 24 супутника. Проте в GPS передбачено, що незабаром кількість супутників зросте вдвічі.

По-друге, супутники GPS обертаються навколо Земної кулі синхронно з планетою. У той же час супутники ГЛОНАСС здійснюють обертання незалежно від Землі.
По-третє, сигнали, які передаються супутниками в обох системах, різні за частотою.

У решті показників системи GPS та ГЛОНАСС працюють за одними й тими ж принципами і досить схожі.

Переваги супутникового контролю за транспортними засобами очевидні. Вони не вимагають від зацікавлених осіб ніяких зусиль, проте значно підвищують організацію виробничого процесу та ефективність роботи співробітників будь-якої компанії. Також супутниковий контроль убезпечує як водії, так і вантаж від ймовірних небезпек у дорозі (подробиці тут). Навігаційний контроль навіть здатен убезпечити транспортний засіб від викрадення, а також одразу повідомить власнику, якщо водій використовує транспортний засіб у власних цілях.

Важливо, що системи супутникового моніторингу неможливо заблокувати. Мобільні телефони, електроприлади та засоби радіозв’язку не здатні будь-як завадити ефективній роботі супутникового моніторингу.
23.10.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter