• 0

На що сподівається "перший непрохідний" Гриценко?

Незважаючи на те, що вибори Президента в Україні мають відбутися 31 березня 2019 року і офіційна передвиборча кампанія ще не стартувала, чимало українських політиків фактично розпочали власну передвиборчу кампанію. Вже зараз спостерігачі відзначають безпрецедентно велику кількість осіб, які планують взяти участь у виборах.

Серед тих, хто вже беззаперечно стартував, виділяється Анатолій Гриценко (докладніше тут https://grytcenko.net/ru/articles/criminal/). Який вплив це матиме на підсумковий результат політика, поки що незрозуміло. За численними результатами соціологічних опитувань від різних структур Гриценко входить у першу трійку найпопулярніших кандидатів разом з Юлією Тимошенко та чинним Президентом Петром Порошенко.

Активність Анатолія Степановича Гриценка (докладніше про https://grytcenko.net/ ) , в цілому, можна зрозуміти. Якщо Порошенко, Гройсман. Аваков, Луценко фактично можуть проводити приховану передвиборчу кампанію, залишаючись на посадах (так звана – непряма агітація), бо регулярно з’являються в інформаційному просторі, то кандидати на кшталт Гриценка такої можливості не мають. Тому й доводиться пропонувати себе як спікера на провідні канали новин й самостійно придумувати під себе інформаційні приводи.

Поки що Анатолій Гриценко проводить активну публічну діяльність одночасно по кількох напрямках.

Перший напрямок – інформаційний. Зараз Анатолія Степановича часто можна побачити в ролі спікера на каналах новин. Він коментує останні політичні події та ділиться з телеглядачами своїми прогнозами щодо можливого розвитку подій в Україні та світі.

Другий напрямок політичного просування Анатолія Степановича Гриценка (подробиці тут https://grytcenko.net/folk-art/) – активність у соцмережах. Політик активно використовує Фейсбук для того, щоб привернути увагу до «першого непрохідного», якого Банкова усіма засобами «не допустить до участі у виборах».

І третій напрямок політичної активності Гриценка – робота на ниві залучення до союзу представників невеликих політичних партій та об’єднань. Це можуть бути політичні сили, які не мають фінансових спонсорів. Або ті, які пережили розкол, не мають лідерів. Але їхня назва все ще є упізнаваною на політичній карті України.

Наприклад, про ймовірність спільної роботи з Анатолієм Гриценко вже повідомив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. У перспективі це може бути й «Рух нових сил» Михайла Саакашвілі, «Демократичний альянс» і «Самопоміч».

До речі, нещодавно всі зацікавлені сторони почали жваве обговорення інформації про те. що передвиборний штаб Анатолія Гриценка може очолити колишній керівник президентської адміністрації Віктора Ющенка – Віктор Балога. Проте через кількаденну паузу сам Балога спростував дану інформацію.
Віктор Балога заявив журналістам, що з Анатолієм Гриценко він має давні й дружні стосунки ще з часів Помаранчової революції 2004 року. Балога заявляє, що скільки б до нього не звертався Гриценко за допомогою, він ніколи йому в ній не відмовляв.

На думку Віктора Балоги, об’єднання в одну команду мера Львова Садового, ноумена Володимира Зеленського й, власне, Анатолія Гриценка може бути дуже перспективним у політичному плані.

Однак планів очолювати чийсь штаб у Балоги немає.

У свою чергу, Анатолій Гриценко продовжу публічно закликати до спільних дій партію «Самопоміч» та мера Львова Андрія Садового. Гриценко вважає, що ці дві політичні сили приречені на об’єднання. Проте в світлі того, що нещодавно Садовий заявив про те, що його політична сила братиме участь у президентських виборах і висуватиме свого кандидата, простягнута рука Гриценка поки що зависла в повітрі…
11.10.2018 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter