• 0

Нюанси буріння свердловини біля заміського будинку

Нюанси буріння свердловини біля заміського будинку Перед тим, як розпочати буріння свердловини на дачі або біля заміського будинку, власникам та проектанту необхідно підібрати зручне місце для буріння. Професіонали не дадуть збрехати – саме місце під надійне буріння свердловини впливає на остаточну вартість формування вартості майбутньої системи водопостачання будинку.

Щоб не помилитися, слід надзвичайно уважно підійти до організації процесу, брати до уваги всі чинні рекомендації й вимоги з визначення місця для буріння. Слід з`ясувати – чи є інші свердловини неподалік? Чи не є обране вами місце важкодоступним?

Як визначити місце для бурінняПорядок визначення місця завжди приблизно один і той самий. На земельну ділянку виїжджає бурильна бригада. Обираючи місце, вони звертають увгу одразу на кілька важливих параметрів.

В жодному разі над місцем буріння не повинні проходити лінії електропередач. Безпосередньо на самому місці не має бути жодного контакту з будь-якими комунікаціями – наземними чи підземними.

Забезпечити під`їзд технікиДо місця буріння свердловини під теплові насоси має бути забезпечений під`їзд потужної й високогабаритної техніки. Це – надзвичайно важливо. При цьому слід пам`ятати: навіть після того, як роботу завершено, можливість під`їзду до свердловини повинна залишатися й надалі, після того, як будинок буде остаточно уведено в експлуатацію. Адже по завершенні гарантійного терміну техніка повинна мати можливість доступу до місця буріння свердловини.

Щоб земля не простоювала дарма, абсолютно нормальним варіантом є облаштування газону або квіткових клумб. На момент проїзду техніки їх можна тимчасово демонтувати, а після завершенні робіт – знову розгорнути.

Щоправда, краще за все обрати місце для буріння ближче до будинку. Економія від цього буде очевидною.

На що звертаємо увагуІснує ще ряд факторів, які необхідно взяти до уваги. Серйозною проблемою може стати ймовірне підтоплення свердловини. Аби цього не траплялося, місце для буріння повинно розташовуватися вище за рельєфом.

Розташування септиків за рельєфом обов`язково повинно бути нижче за свердловину. При цьому не менше, ніж на 15 метрів. Коли таке зробити з різних причин не вдається, то свердловину й септик слід розмістити якомога далі.

Відстань між будинком та свердловиною не повинна бути меншою за 5 метрів. Тому буріння слід провести ще до початку зведення будинку. Зробивши так, можна відчутно зекономити при облаштуванні.
18.08.2018 19:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter