• 0

Як правильно обрати літні шини для авто

Незважаючи на величезну загазованість у містах, пробки на дорогах, значні витрати, які доводиться нести кожному автолюбителю для підтримання авто, кількість людей, які купляють собі автомобіль, щороку зростає. Збільшується й кількість, власне, автомобілів.
Як правильно обрати літні шини для авто

Природно, що для підтримки вашої машини в робочому стані треба регулярно займатись її поточним ремонтом, проводити заміну деталей, термін придатності яких добіг завершення. Клопоту, одним словом, доволі багато.

У цьому переліку клопотів кожного автомобіліста заміна гуми – чи не на першому місці. Шини на машині слід міняти кожен сезон. Адже їздити літом на зимовій гумі – це моветон, непрактично і навіть не дуже безпечно. Ну а чим ризикує водій, який в ожеледицю виїжджає на літніх шинах – годі й говорити!

Оскільки зараз – літо, то поговоримо про те, як не помилитися, обираючи літні шини Гудієр для свого авто. І дарма деякі водії кажуть, що нічого складного тут немає. Для того, щоб вибір був бездоганним, треба мати високу автомобільну грамотність. Інакше ваша легковажність відіб’ється на вашій безпеці та технічному стані автомобіля. І зайве нагадувати, що, крім особистої безпеки, кожен водій відповідає за безпеку пасажирів, в ролі яких, переважно, виступають найдорожчі йому люди – члени родини, друзі.

Перш за все, слід твердо запам’ятати – їздити влітку на зимовій гумі – небезпечно. Адже малюнок протектору на зимових та літніх шинах разюче відрізняється. Також слід знати, що літні та зимові шини виготовляють з гуми різної якості та різного складу.

Гума для зимових шин помітно м’якіша. На що перетворюються такі шини влітку? Вони сильно розм’якшуються, що вкрай негативно відображається на їхніх експлуатаційних якостях. У свою чергу, літні шини (подробиці на сайті ШипШина) виготовляють з твердої гуми.

Чи не найважливішою технічною характеристикою літніх шин є малюнок протектору. Від нього напряму залежить зчеплення шин з дорожнім полотном. Досвідчені водії знають, що найякісніше зчеплення забезпечує літня шина, на яку нанесено асиметричний малюнок. Якщо говорити про їзду в дощ, то чим більшою буде глибина протектору, тим краще буде керованість автомобіля. До речі, досить часто на літні шини виробники додають канавки, що забезпечують виштовхування води з-під колес вашої машини. Одначе для бездощової погоди найкращим варіантом будуть шини з V – подібним малюнком протектору.
06.07.2018 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter