• 0

Ефективність продаж автозапчастин з електронним каталогом очевидна

Будь-який власник автомобіля стикається з необхідністю заміни запчастин. Вирішувати це завдання можна різними способами. Найчастіше власник авто вирушає до дилера або шукає автодеталі самостійно. Купівля деталей своїми силами має особливості і пов'язано це зі специфікою ринку автозапчастин.

З появою і розвитком електронної торгівлі автозапчастини стало доступним придбати через мережу. Це зручно з кількох причин, але є й особливості, які ускладнюють покупку. Проте, є компанії, які з урахуванням специфіки ринку автозапчастин і особливостей їх продажу через мережу, знайшли оптимальне рішення для реалізації такого товару. Це електронний каталог, який мінімізує ймовірність помилки при покупці деталей. Прикладом тому є якісний продає каталог компанії https://avtopro.ua.

Як купити деталі самому і уникнути помилки

Інформація для підбору деталей носить вузькоспеціалізований характер. Як правило, її використовують дилери, працівники СТО та спеціально підготовлені менеджери. Коди для запчастин введені виробниками автомобілів з метою полегшення їх пошуку, впорядкування і організації логістики.

Спеціальні програми - електронні каталоги EPC, дозволяють встановлювати ідентифікацію автомобілів і запчастин до них і розробляються також виробниками автотранспорту. Введення VIN-коду з сімнадцяти знаків, дозволяє дилерам підбирати потрібні запчастини на конкретний автомобіль. Для звичайного користувача така інформація вважається недоступною.

Проте, адаптовані версії подібних програм для дилерів все частіше з'являються на різних сайтах в мережі, що дозволяє автолюбителям підбирати і замовляти запчастини по низькій ціні, не вдаючись до послуг дилерів. Але, не дивлячись на легкість у вирішенні проблеми, насправді, все не так просто. Користувачі стикаються з труднощами наступного характеру:

- Складність перекладу не дозволяє розібратися з термінами, викладеними в каталогах на мові країни виробника. Навіть якщо використовувати програму-перекладач, інформація вимагає наявності спеціальних знань, а переводити каталог вручну - завдання нездійсненне;

- Вибір запчастин є неоднозначним з тієї причини, що одна і та ж деталь для конкретного автомобіля може мати до чотирьох кодів і який з них правильний викликає питання;

- Існує ймовірність помилки при виборі. Так як при наявності чотирьох кодів, які не доповнених спеціальною інформацією, що веде до вірного вибору коду, помилки не уникнути. До того ж, додаткова інформація призначена для фахівців і пересічному споживачеві мало корисна.

Фахівці AvtoPro.ua близько 20 років працювали, щоб створити адаптивний каталог, зрозумілий споживачам. Сьогодні каталог доступний в мережі і дозволяє мінімізувати можливі помилки при виборі і замовленні деталей. Покупці відзначать зручність його використання, так як всі скорочення і абревіатури оригінальних каталогів переведені на зрозумілу мову.
18.06.2018 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter