• 0

Як створити кухню своєї мрії

Кухня — невід’ємна частина будь-якого дому та лице кожної господині. Вона може надихнути на створення нових рецептів та кулінарних шедеврів, навіть звичайну домогосподарку. Кожна жінка мріє про унікальну та неповторну кухню, про місце де вона зможе кожного дня розкриватися з нової сторони, де буде лунати сміх та панувати весела атмосфера. Як втілити це в реальність і здійснити мрію? Втілити мрію в життя допоможуть кухні на замовлення Львів, місто в якому працюють майстри з багаторічним досвідом, які охоче вам допоможуть.


Виготовлення кухонних меблів на замовлення з кожним роком набирає популярності. Адже, таким чином ви можете продемонструвати свою індивідуальність. Підібрати кольори та фасади які вам подобаються, облаштувати все з максимальною зручністю для себе. Та й не завжди розміри чи планування приміщення для кухні, дозволяють придбати стандартні меблі.


Які фасади існують для кухонних меблів?


Фасад є обличчям кухні. Створює певну атмосферу та її стиль. Фасади виготовляють з різних матеріалів, таких як: ДСП, МДФ, міцне скло, натуральне дерево або якісний пластик. Саме матеріали з яких виготовляють меблі, визначають вартість готової продукції.


Найдоступнішим за ціною є ДСП, достатньо стійкий до механічних деформацій, зносостійкий, але він має досить простий вигляд.


Фасади з натурального дерева надають інтер’єру особливий шарм, природний, екологічний чистий матеріал наповнює приміщення теплом і затишком. Вони чудово вписуються в кухні, виконані в скандинавському, класичному чи кантрі стилях. Недоліком таких фасадів є висока ціна і те, що в маленьких приміщеннях, вони можуть виглядати достатньо громіздкими.


Фасади з деревоволокнистих плит (МДФ) бувають:


- різноманітних форм (плоскі, заокруглені, хвилясті та інші);


- облицювальних матеріалів (фарбовані, вкриті плівкою ПВХ, шпоновані натуральним деревом або пластиком);


- найрізноманітніших кольорів та типів покриття (глянцева, матова, металік та інші).


Фарбовані фасади з МДФ — є найпопулярнішими в створенні сучасних кухонь, вони дозволяють втілити в життя найсміливіші ідеї. Але слід пам’ятати, фасади такого ґатунку — не стійкі до подряпин та інших механічних пошкоджень, з часом вицвітають, на них залишаються відбитки пальців.


Більш стійкими до механічного пошкодження, простішими в догляді та доступнішими за ціною — є фасади з МДФ у плівці ПВХ. Проте, вони мають не дуже природній вигляд.


Фасади з пластику чи скла виглядають надзвичайно оригінально, не вицвітають на сонці та не вибагливі у догляді. Основою для фасадів є плити з МДФ або ДСП.


Кожний з різновидів фасадів має свої переваги та недоліки. Але, за допомогою такого різноманіття вибору, ви можете створити кухню своєї мрії!

18.06.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter