• 0

Якісне опалення вашого будинку

Одна з найважливіших умов комфорту ваших рідних в приватному будинку – якісна опалювальна система. Коли в будинку тепло і затишно (докладніше тут https://teplovam.ua/), до нього хочеться повертатися, запрошувати друзів та вести повне й насичене подіями життя.

Звичайно, пічне опалення – це не вчорашній, а вже позавчорашній день (хоча дехто через надмірну дорожнечу газу був змушений повернутися до дідівського способу опалення своєю оселі). Тому багато що залежить від грамотного проектування систем опалення і від вибору котла.

На сьогоднішній день споживач не має підстав скаржитися на нестачу якісних пропозицій на ринку. Були б гроші, завжди можна обрати прийнятний варіант або вітчизняного, або закордонного виробництва. Тому важливо, щоб обраний вами опалювальний котел вдало вписався в інтер’єр будинку та сповна виправдав ваші сподівання відносно якісного опалення.

Слід визначитися с тим видом палива, на якому працюватиме ваш котел. Їх-таки чимало. Котли можуть бути електричними. Можуть працювати на газі. Також котли бувають дизельними та твердопаливними. Сьогодні ще завжди можна знайти комбінований варіант.

Опалювальні котли можна або повісити на стіні, або знайти зручне розташування на підлозі.

Також слід визначитися – котел буде одно контурним, або двохконтурним. Другий варіант значно вигідніший, бо двохконтурний котел і будинок обігріє, і забезпечить вас гарячою водою.

Слід пам’ятати, що ціна на опалювальний котел коливатиметься в залежності від того палива, на якому він працюватиме. Відносно недорогим варіантом є придбання електричного котла. Він дуже простий під час експлуатації. І найголовніше – працює практично без шуму. Проте є й кілька негативних моментів. Серед них – неминуче збільшення витрат на електроенергію. Крім цього, якщо у вашому мікрорайоні зникне світло, то ваш будинок залишиться і без світла, і без опалення.

Дуже прості під час експлуатації газові котли. Якщо в двох реченнях, то його переваги такі. Сам котел може коштувати значну суму. Однак ви матимете відчутну економію у процесі його роботи.

Доволі перспективним напрямком є опалення приміщення за допомогою теплових насосів. Також набирають популярність котли на пеллетах (спеціальних гранулах з деревини). Це надзвичайно економічний тим опалення вашого будинку. Він може пропрацювати понад 20 років. І все це змусило звернути увагу на такий котел, перш за все, власників заміських котеджів…
08.06.2018 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter