• 0

Обираємо рюкзак для школяра

Перед початком нового навчального року батьки починають ламати голову – як підготувати свою дитину до школи? Де і яку шкільну форму купити, де придбати демисезонний та зимовий одяг? Який підібрати рюкзак для школяра?

Сьогодні чимало людей багато покупок роблять в мережі Інтернет. Величезний вибір міських рюкзаків та рюкзаків для шкільництва пропонує користувачам Інтернет-магазин Grizzly (grizzly.com.ua).

Обираємо шкільний рюкзак
Обираємо рюкзак для школяра

Обираючи рюкзак для учня молодших класів доцільніше буде запинитися на ранці. Річ у тім, що у віці 6-9 років дуже легко зіпсувати осанку. На жаль, чимало молодших школярів через неправильний підбір, зокрема, і портфеля або рюкзака заробляють собі сколіоз. Тому ранець – найкращий вибір. Завдяки особливостям своєї конструкції, він розподіляє вагу рівномірно впродовж хребта дитини, запобігаючи утворенню сколіозу.

Стосовно рюкзаків для школярів, які люб’язно пропонує охочим магазин Grizzly, то їх доцільно купляти для школярів середнього і старшого віку. До речі, чимало моделей таких рюкзаків теж оснащені ортопедичною спинкою.

Важливі моменти


На що ж звертати увагу при купівлі шкільного рюкзака? Наявність вже згаданої вище ортопедичної спинки – обов’язкова. Вона приймає форму хребта й сприяє формуванню правильної постави. Як правило, між такою спинкою і спиною школяра для зручності розміщають м’яку прокладку. Вона не допускає зайвого тертя, і на додачу забезпечує належну циркуляцію повітря, убезпечуючи дитину від надмірного потіння.

Також необхідно, щоб в нижній частині спинки рюкзаку була додаткова подушка. Вона візьме на себе головне навантаження.

Дуже важливо (на цьому наполягають ортопеди), щоб шкільний рюкзак не був більшим за плечі школяра, а низ рюкзака не повинен бути нижче за поперек. Якщо вам вдасться витримати ці умови, то навіть якщо вага рюкзаку буде завелика, як для дитини, він все одно буде здатен нести рюкзак на спині без шкоди для свого здоров’я.
Обираємо рюкзак для школяра

Звертайте увагу на наявність в рюкзаку для дитини лямок, які б можна було легко регулювати. Матеріал для шкільного рюкзаку маю бути з міцної тканини, яка одночасно не повинна пропускати через себе вологу та не піддаватися впливу яскравих сонячних променів.

Рюкзак для школяра повинен обов’язково мати два основних відділення: перше - для підручників, друге – для зошитів й іншого шкільного приладдя. Вітається, якщо, крім цього, в середині й багато відділень й додаткових кишеньок для усілякої дрібноти.
07.06.2018 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter