• 0

Послуги хостингу в Україні та особливості роботи

Послуги хостингу в Україні та особливості роботи


Сайти, якими ми звикли користуватися кожен день, мають не тільки фасад. Для того, щоб працювати, вони забезпечені щоденною підтримкою технічних ресурсів. Тому красивий і зручний сайт, який бачить користувач, повинен мати надійний і безперебійний тил. Таким тилом для сайту є надійний хостинг.


Сайти бувають різні. А хостинг повинен задовольняти всі потреби самих різних веб-ресурсів. Тому він буває кількох видів. Давайте розглянемо найбільш затребувані з них: віртуальний і VDS хостинг, а також виділений сервер.


Розберемося в їх особливостях і відмінностях.


1. Віртуальний хостинг - це доступно


Віртуальний хостинг являє собою ресурс, поділений між кількома власниками сайтів. Тобто власник такого хостингу як би бере його частину в оренду. Для орендарів вигода цього варіанту - в невисокій ціні. До того ж, керувати таким варіантом послуги досить просто і бути для цього експертом зовсім непотрібно. Цим пояснюється висока популярність віртуального хостингу серед інших пропозицій. Однак, мінуси, безумовно є. Хостинг-провайдери, звичайно, намагаються забезпечити стабільну роботу всіх клієнтів, але в даному випадку можуть відбуватися деякі казуси. Оскільки не всі сайти однаково завантажені, одні можуть перетягувати на себе потужності, і тоді інші завантажуються довше. Для серйозних великих проектів краще підібрати інший варіант хостингу.


2. VDS хостинг: поліпшені можливості


VDS (VirtualDedicatedServer) - це ще один вид хостингу з більшою свободою дій. У такому варіанті хостинг все так же ділиться між клієнтами. Але його розподіл здійснюється по-іншому. Розподіл на віртуальні сервери дозволяє їм працювати автономно. Кожному «орендареві» покладено однаковий обсяг пам'яті і тому питань з розподілом потужностей зазвичай не виникає. Такі сервери можна налаштувати повністю під свої потреби, якщо у клієнта в штаті є співробітник, який розбирається в такому налаштуванні.


3. Виділений сервер - для серйозних проектів


Виділений сервер - це топовий хостинг для онлайн-бізнесу, який надає повну свободу дій. Великим проектам без нього не обійтися. За допомогою такої послуги ви зможете встановити бажану операційну систему та програмне забезпечення, завантажити всі необхідні програми і додатки. Налаштування здійснюється самостійно, і в результаті ви отримуєте повний контроль і підвищену безпеку ваших ресурсів.

19.02.2018 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter