• 0

До дня Святого Миколая на передову завітали з привітаннями та подарунками Тетяна Ричкова та її команда

До дня Святого Миколая на передову завітали з привітаннями та подарунками Тетяна Ричкова та її команда.

У 65 військовому мобільному шпиталі в Часовому Яру відбулася зустріч з начальником шпиталю, в ході якої відбулося обговорення задач, що стоять перед медиками, та існуючих проблем.
До дня Святого Миколая на передову завітали з привітаннями та подарунками Тетяна Ричкова та її команда

Начальник шпиталю розповів про те, як діє структура первинної медичної допомоги в зоні проведення АТО. За його словами штат шпиталю наразі налічує 49 лікарів. Групи посилення, що працюють у Торецьку, Світлодарську, Попасній та Бахмуті, в разі необхідності надають першу медичну допомогу пораненим бійцям, стабілізують їх, а потім транспортують до Часового Яру. Місце для дислокації шпиталю вибрано невипадково, адже від нього до лінії бойового зіткнення – 18 кілометрів по прямій. Отже діє правило так званої «золотої години», що рятує багато життів.

На даний час в роботі медиків існують певні проблеми. Є необхідність сервісного обслуговування спеціального медичного транспорту, конче необхідне забезпечення запчастинами.

Завітала Тетяна Ричкова також і на промзону в Авдіївці, де несуть службу бійці 25 десантно-штурмової бригади, зокрема, третій батальйон, в якому служив її загиблий чоловік. В подарунок привезли бензопили, планшети, маскхалати, цигарки та багато інших побутових дрібничок, чому були відверто раді бійці.

Гості були вражені тим, як в сотнях метрів до ворожих позицій десантники зуміли налагодити якісний побут. Не дивлячись на те, що ворог продовжує обстріли із заборонених видів крупнокаліберної зброї, нахабно порушуючи мінські домовленості, в бліндажі у десантників в зоні обстрілу по-домашньому затишно.

На передньому краї в розташуванні у бійців є навіть бібліотека, яку створено стараннями небайдужих. В ній зібрано чудову колекцію творів українських та зарубіжних авторів.

Польовий шпиталь, яким опікується медик з позивним Душман, теж справив враження. Про історію медика, що рятує життя наших бійців ще з 204 року, Тетяна Ричкова розповіла на своїй сторінці у соціальній мережі.

Як зазначається на офіційному сайті Тетяни Ричкової, поїздка на передову – це не лише можливість зустрітися з побратимами, а й переконатися в тому, що українці – незламні, коли вони разом.
19.01.2018 11:43
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter