• 0

Як обирати годинник

Власний годинник впродовж століть вважався предметом розкоші, який підкреслював рівень статків та можливостей свого господаря. Проте в минулому столітті ставлення до наручного годинника дещо змінилося. Певна частина людей, намагаючись підкреслити власну впливовість та серйозні фінансові можливості, може дозволити собі дорогий годинник Імідж, ціна якого може сягнути сотень тисяч доларів.

Однак переважна більшість людей підходить до купівлі годинника майже утилітарно. Чимало «просунутих» людей взагалі купують копії годинників відомих марок, а дехто – обмежується власним мобільним телефоном. Адже і в ньому теж є годинник.

Підібрати собі наручний годинник сьогодні доволі непросто. У світі існує безліч виробників, відомих брендів, що постійно змагаються одне з одним, невтомно вигадуючи модні новації й цікаві ідеї в зовнішньому оформленні. Хоча першою й найголовнішою ознакою якості годинника є його точність та те, скільки він здатний точно показувати час без ремонту.
Як обирати годинник

Як же не помилитися й обрати найкращий варіант для себе, який ідеально відповідатиме параметрам «ціна-якість»? Це не настільки легка справа, як легковажно може здаватися декому. В ідеалі слід приділити окрему увагу якості основних складових годинника. Зокрема, стану механізму годинника, його корпусу, склу, наявності всіх належних комплектуючих.

Корпус захищає годинник від механічних та інших пошкоджень. Надійним матеріалом для виготовлення корпусу традиційно вважається сталь і титан.
Щодо механізму для наручних годинників, то він може бути кварцевим або механічним. Від того, наскільки бездоганним є механізм годинника, залежить точність показування часу та тривалість його безперебійної роботи.

На сьогоднішній день механіка визначає приналежність годинника до якісних та елітних видів годинників. Точність в них не відіграє основної ролі. Кварцеві ж механізми забезпечують найвищу точність визначення часу, тому їх часто використовують при виготовленні годинників для спортсменів, тренерів та військових.
Як обирати годинник

Слід уважно поставитися до вибору скла на корпусі годинника, адже неушкодженість годинника залежатиме від нього напряму. На даний час відомо про кілька видів скла для наручних годинників. Зокрема, мінеральне скло з сапфіру та скло з пластику.

Слід також взяти до уваги, що наручний годинник сьогодні – це корисний аксесуар, який все частіше стає звичайним додатком до наявних електронних пристроїв. Сучасний наручний годинник змінюється так само швидко, як і життя в 21-му столітті.
09.01.2018 19:21
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter