• 0

Камасутра для початківців

Процес фізичного контакту та безпосередньої інтимної близькості втрачає значну частку насолоди та шарму в умовах одноманітності статевого акту. Початківці в мистецтві сексу дотримуються принципу «старого не змінюємо – нового не вводимо». У випадку найсвітлішого та найщирішого кохання схожа одноманітність в процесі любощів здатна згасити полум’я взаємної любові. У подібній ситуації вирішенням проблеми стане урізноманітнення позицій що використовуються. Метод експерименту допоможе зберегти гарячу пристрасть та взаємність відносин.


Камасутра для початківців


Місіонерська позиція з підйомом


Представниця слабкої статі займає місце під партнером комфортно розташовуючись на спині. Партнер зі свого боку зобов’язаний лягти над коханою втримуючи при цьому вагу власного тіла за допомогою рук. Приємною для обох дрібницею буде завчасно підкладена під сідниці жінки м’яка подушка. Завдяки подібному прийому процес проникнення стане інтенсивнішим та глибшим, що дасть змогу повноцінно насолодитись інтимним контактом. Проте, слід заповажати на можливий рівень дискомфорту від подібних дій у певної групи людей.


«Чоловік позаду»


Наступна позиція з часом зайняла передову поділку в списку улюблених позицій чоловічої статі. Інтуїтивно зрозуміла та проста у використанні на практиці позиція додасть подих свіжих емоцій та відчуттів в інтимне життя пари. Жінка використовуючи коліна розташовується на лікті, коли чоловік займає місце позаду. Позиція є надзвичайно поширеною, причиною цьому є факт глибокого проникнення та результативної стимуляції точки G. В процесі сексу рекомендується лагідно пестити груди коханні та палко цілувати чутливу шию партнера крім того, урізноманітнення статевого контакту секс-іграшками принесе додаткову частку задоволення. В окремих випадках негативного ставлення до позиції зі сторони жінки, слід дати партнеру можливість дивитись Вам в очі.


«Вершниця»


Особливість наступної позиції полягає в її багатофункціональності: використовується початківцями на «старті» стосунків через можливість не тільки зорового контакту з партнером, але і в якості насолоди тілом жінки; можливість контролю інтенсивності проникнення, таким чином партнер вдало керую темпом та глибиною статевого злиття. Варто додати, що позиція "Вершниця" стане вдалим початком статевого життя молодої пари.


Матеріал призначений виключно для осіб 18+


Джерело інформації: Сайт.

30.11.2017 18:01
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter