• 0

Які квартири подобово найчастіще винаймають українці?

Часто у подорожах не вистачає домашнього затишку. Пропозиції квартир подобово на сайті Metry.ua можуть це виправити. Вони оптимально поєднують зручність готелів та демократичність ціни хостелів. Цікаво, а які квартири українці винаймають найчастіше?


Біля вокзалу, центр — улюблені локації для оренди житлаНа ринку короткотривалої оренди житла сформувалися свої тенденції та тренди. Для прикладу розглянемо міста Харків, Черкаси, Миколаїв та Тернопіль. Локації мають багато туристичних маршрутів та представляють різні регіони України.

У будь-якому місті цілорічно стабільною популярністю користуються варіанти біля залізничного чи автовокзалів. Таке житло зручне: відразу після приїзду можна прийняти душ, виспатися, відпочити. Через великий попит та конкуренцію між власниками квартир в таких локаціях варіанти бувають на різний гаманець та уподобання.  • Черкаси. Від 350 гривень пропонують двокімнатну квартиру в хрущівці з можливістю цілодобового заселення. За 1000 запропонують помешкання на добу в новобудові з сучасними меблями та усіма зручностями.

  • Харків прийме подорожніх у квартирах біля вокзалу від 180 гривень за добу в хрущівках. Це найнижча ціна серед усіх міст. В новобудовах Холодногірського району, а вокзал розташований саме тут, середня вартість добової оренди складає 400-500. Найдорожчий варіант, який нам вдалось відшукати, за 1000 гривень;

  • Миколаїв. Зупинитися біля вокзалу запропонують за 300. Для любителів розкішного проживання підійде варіант у двокімнатній квартирі за 800 гривень доба;

  • Луцьк. Бюджетні варіанти стартують від 250 гривень у хрущівках, гуртожитках чи приватному секторі. Середня вартість житла в новобудовах складає 400 грн.Також популярне житло в центрі. Історична архітектура, багато розваг на кожному кроці, бурхливе нічне життя. В Черкасах квартири в центрі здаються за 600, найдорожчий варіант — 1000 гривень. Харків пропонує аналогічні варіанти в новобудовах від 650. Луцьк селить в квартири за 600. Миколаївське житло на добу в центральній частині міста здають в середньому за 500. Найдешевші варіанти стартують від 299 гривень. Найдорожчі пропозиції добової оренди — 1000 гривень за 3-кімнатну квартиру в новобудові з дизайнерським інтер’єром.


Прогнози аналітиків


На думку експертів Metry.ua не варто боятися зростання ціни подобової оренди житла в усіх містах України в зимовий період. Вистачає ВІП, стандарт та економ-варіантів у приватному секторі, хрущівках та новобудовах. Часом пропозицій більше, аніж бажаючих. Виняток становлять столиця та Львів. Тому якщо ви збираєтесь саме до них, то заздалегідь подбайте про житло, забронювавши прийнятний варіант.

22.11.2017 15:46
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter