• 0

Чому вигідно купувати квартири у новобудовах Київської області?

Жити у великому місті зручно завдяки розвиненій інфраструктурі, можливості швидко потрапити на роботу, наявності багатьох об'єктів культурно-розважального профілю. Однак багато сімей, особливо з дітьми, сьогодні віддають перевагу передмістю через екологічні причини. У зв'язку з цим в останнє десятиліття відбулося значне зростання попиту на новобудови під Києвом, особливо в ірпінському напрямку. Багато нових житлових комплексів знаходяться в безпосередній близькості від столиці, з якою налагоджений постійний зв'язок завдяки стабільній роботі громадського транспорту. Навіть якщо людина працює у Києві, на власному авто чи на маршрутці вона доїде до столиці за півгодини. Але є й інші переваги, через які багато покупців віддають перевагу саме приміській нерухомості.


Переваги купівлі квартири в новобудові, розташованій недалеко від столиці


Сьогодні вже можна із впевненістю стверджувати, що українська столиця є перенаселеною, через що умови проживання в Києві постійно стають менш якісними. Натомість купівля квартири в 10-20 кілометрах від мегаполісу забезпечить людині чи сім'ї наступні переваги:  • набагато чистішу екологічну ситуацію (ірпінський напрям в цьому плані є пріоритетним, адже саме тут розташовані хвойні ліси, що завжди були «легенями» Києва;

  • менш навантажений транспортний потік (до найближчих станцій столичного метрополітену можна добратися без пробок за 20-30 хвилин);

  • новітню інфраструктуру, що формується за сучасними нормами, тоді як в багатьох районах столиці інфраструктурні об'єкти створювалися багато десятиліть тому;

  • набагато нижчі ціни, які залежать в основному від якості житла, а не від престижності його розташування безпосередньо в столиці.


Саме тому багато людей сьогодні віддає перевагу купівлі дешевшого житла на первинному ринку в Київській області, а не переоціненій столичній нерухомості.


Вигідні умови продажу квартир у домах, що будуються, від компанії «AiD Group»


Орієнтуючись на такі переваги, варто також знайти надійного забудовника, що гарантує якісні послуги та здачу об'єктів в обумовлений термін. Однією з таких компаній, що працює в київському передмісті є «AiD Group».


Найкращим підтвердженням її надійності є вже здані та заселені багатоповерхівки, в яких кожен власник квартири від забудовника вже повноцінно користується перевагою життя у передмісті. При цьому «AiD Group» пропонує своїм покупцям та інвесторам вигідні пропозиції, до яких входять вигідні ціни та максимально зручні умови довготривалої розстрочки.

20.11.2017 15:04
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter