• 0

Переваги ірпінського напряму при купівлі нерухомості на первинному ринку під Києвом

Мати квартиру в Києві дуже зручно. В столиці завжди можна знайти високооплачувану роботу, влаштувати дитину в престижну школу, отримати якісні медичні та інші послуги. Але київський ринок нерухомості занадто «перегрітий», тобто ціни тут формуються не лише на основі об'єктивних показників, але й завищуються через розташування квартири в межах столиці. Через це багато людей сьогодні прагнуть купити квартиру в Ірпіні, який знаходиться в безпосередній близькості із Києвом, а ціни на первинну нерухомість тут значно нижчі. Існує і цілий перелік інших мотивів, через які постійно зростає попит на квартири в новобудовах Ірпеня.


Причини популярності первинної нерухомості в західному передмісті Києва


Ірпінь та села, що знаходяться в Ірпінському районі, сьогодні переживають справжній будівельний бум. Кількість жителів цих населених пунктів за останнє десятиліття зросло у декілька разів. Чому ж новобудови тут настільки популярні? Цьому сприяє ціла низка причин, серед яких ключовими є такі:



  • екологічна привабливість району (за радянських часів це була курортна зона завдяки великій кількості хвойних лісів і м'яким погодно-кліматичним умовам);

  • низькі у порівнянні з київськими ціни на квартири при наявності відлагодженого транспортного сполучення із столицею;

  • ціни не мають тенденції до зростання через велику кількість компаній-забудовників, між якими відбувається жорстка конкуренція;

  • висока якість будівельних послуг, що пропонується відповідальними та авторитетними фірмами-забудовниками.


Окрім того, активна розбудова житлових комплексів у Ірпені призводить до вибухового розвитку соціальної інфраструктури. Тут з'являються нові дитячи садки, школи, медичні установи, торговельні центри тощо.


Широкий вибір пропозицій в Ірпені від «AiD Group»


Якісну нерухомість на первинному ринку можна придбати тільки за умови звернення до відповідального забудовника. Однією з авторитетніших компаній на цьому ринку є «AiD Group». Вона пропонує:



  • широкий вибір об'єктів до продажу (квартири, приватні будинки, дуплекси);

  • конкурентні ціни за гарантовано високої якості об'єктів, що здаються в експлуатацію;

  • гнучкий підхід до індивідуальних потреб кожного клієнта;

  • одні з найвигідніших умов розстрочки при купівлі первинної нерухомості.


Отже, якщо є необхідність купити дуплекс у розстрочку в Ірпені, або придбати нову квартиру певного розміру, варто звернутися в компанію «AiD Group». Тут кожному клієнту підберуть варіант, що відповідатиме його конкретним потребам.

20.11.2017 15:01
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter