• 0

Організація освітлення промислових об’єктів

Промислові світильникиДля організації виробничого освітлення зазвичай пред'являють певні вимоги. Вони дозволяють гарантувати співробітникам безпечні умови праці. Сучасні промислові світильники все частіше використовують зі світлодіодами. Такий перехід дозволяє забезпечити якісне освітлення та зекономити енергоресурси.


Економія електроенергії за рахунок використання світлодіодних пристроїв


Основною перевагою світлодіодних приладів є ефект холодного освітлення. Пристрої не перегріваються, тому є безпечними з точки зору виникнення пожежі. Таким чином світлодіодні прилади являють собою ідеальний варіант для забезпечення крупних площ з мінімумом природного освітлення. Такі світильники вимагають дуже мало енергоресурсів, по цій причині їх можна встановлювати для мінімізації витрат на споживчі ресурси.


Основна класифікація промислових освітлювальних засобів


Світлодіодні лампи дозволяють створити комфортні умови роботи для співробітників. Існує три види освітлення приміщень: природнє, штучне та комбіноване. Проектування освітлення для великої споруди здійснюється з урахуванням охоплення більшості робочих місць природнім освітленням. Якщо воно недоступне, природнє джерело освітлення заміняють або комбінують зі штучним.


Штучне освітлення потрібно розділити на робоче, чергове, аварійне. До того ж, джерела освітлення розділяють на загальне, місцеве та змішане. В ході проектування місцевих приладів для освітлення, потрібно встановлювати їх там, де вони не будуть заважати роботі персоналу, та не зможуть засліпити яскравим світловим потоком.


Різновиди промислових освітлювальних приладів


Традиційні лампи з вольфрамовою ниткою на сьогоднішній день майже ніде не застосовуються. Причина таких дій полягає у тому, що вони досить швидко перегорають, та можуть спричинити пожежу, опіки та інші небезпечні ситуації. До того ж, перестали використовувати і ксенонові лампи. Однак, лампи накалювання до сих пір застосовують у якості місцевого джерела освітлення. Вони швидко ламаються через високі температури. Галогенові лампи служать довше, проте вони можуть зашкодити через руйнування корпусу і витікання ртуті.


Світлодіодні прилади набагато більш економічні, безпечні, надійні та довговічні в порівнянні з іншими варіантами. Їх можна використовувати в екстремальних виробничих умовах. Ці прилади не вимагають обслуговування та частої заміни. Тому являють собою ідеальний варіант для реалізації промислового освітлення.


Якщо ви шукаєте якісні світильники на стелю для виробничого та домашнього використання, зазирніть на сторінки цього інтернет-магазину.

01.11.2017 16:28
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter