• 0

Як вибрати кронштейн для телевізора на стіну

Якщо Ви любите дивитися фільми і давно хотіли купити ТВ з великою діагоналлю, але Вам шкода місця в кімнаті, тоді ця інформація саме для Вас!

Для економії місця, не обов'язково купити маленький телевізор, можна використати кріплення для телевізора. Кронштейни – дуже проста конструкція, яка надійно та якісно закріпляє Вашу побутову техніку на стінах та навіть стелі.
Як вибрати кронштейн для телевізора на стіну


Види кріплень, які є в AKS.uaВ залежності від приміщення, де буде розташований екран, та його розмірів Ви можете обрати для себе такі види кронштейнів:

- фіксовані – це ті, що жорстко закріплені, без можливості регулювання нахилу. Зазвичай кріпляться на рівні очей для комфортного перегляду;

- з нахилом – це такі, в яких завдяки поворотним частинам, є можливість регулювати положення монітору або екрану по вертикалі;

- похило-поворотні – це такі, що регулюються як по вертикалі, так і по горизонталі. Це універсальний кронштейн, тому що його можна встановити на абсолютно різноманітній висоті, а потім відрегулювати так, щоб телевізор було комфортно дивитися з любої частини приміщення.

Якщо для Вас важливе довгострокове використання кріплень, то ми радимо купити кріплення для телевізора в інтернет-магазині, обов’язково зважаючи на характеристики кронштейнів.

Що необхідно знати для вибору правильного кронштейну?Важливо, щоб призначення кріплень співпадало з обраним Вами видом побутової техніки.

Також зверніть увагу на те, чи відповідає саме це кріплення міжнародному стандарту VESA - Video Electronics Standards Association. Цей стандарт зазначає відстань між отворами, яка однакова для різних моделей ТВ. Це необхідно для того, щоб кріплення для телевізора, куплені в Київі, підійшли для телевізора і за кордоном. Тільки необхідно, щоб значення VESA співпадало із зазначеним на обраній Вами побутовій техніці.

Значним і важливим параметром є максимально допустима вага, яку може витримати кронштейн. ЇЇ не можна ігнорувати, тому що невірно підібране кріплення може не витримати навантаження.
Як вибрати кронштейн для телевізора на стіну


Ціна на кріплення для телевізора може бути різною. Це, звичайно, залежить від характеристик, для якого виду, розміру і навантаження підходить саме цей елемент. Тому Ви можете обрати саме такий, який підійде Вам за ціною та параметрами. Купити кріплення для телевізора – це недорого, в порівнянні з вибором необхідної полиці. При цьому Ви можете економити місце і не переживати, що хтось зламає телевізор.

Наш інтернет-магазин надає широкий асортимент кріплень для телевізора в Україні. Тому не вагайтесь! Замовляйте, а ми допоможемо з доставкою по Києву та в інші міста України.
31.10.2017 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter