• 0

Подобова оренда квартир у Києві на Vlasne.ua

Упродовж останніх 10 років бізнес на подобовій оренді квартир набув в Україні значного поширення. Пояснення дуже просто. Рівень комфорту – не гірше за готель, а в більшості випадків навіть і вище. Адже фактично людина, орендуючи квартиру на добу чи більше, стає її повноправним власником, і не залежить від примх персоналу готелю. Квартири посуточно в Києві – відчутно дешевші, ніж номер у готелі.

А коли згадати, що кожна квартира має кухню, й через те витрати на харчування в незнайомому місці теж суттєво зменшаться, то зрозуміло, чому все більше туристів чи тих, хто їде у відрядження, відмовляються від готелів, а зупиняються на квартирах.

Зрозуміло, що в цьому бізнесі існує певна кількість важливих нюансів. Цільова аудиторія, яку цікавить подобова оренда квартири, це, переважно, туристи та ті, хто приїхав сюди у ділову подорож. Тому для них головне значення має те, наскільки близько їхнє тимчасове житло знаходиться від залізничного вокзалу, чи далеко йти до найближчої станції метро. Також важливо – наскільки близько від житла розташовані культурні та історичні пам’ятки.

Само собою, що квартира має повністю відповідати вимогам вибагливої людини до сучасного житла. У ній має бути зручне ліжко та диван, повний комплект побутової техніки, якісна кухня, телевізор, Інтернет. Якщо якась позиція випадає з даного переліку, це одразу відштовхне потенційного клієнта або дуже сильно позначиться на ціні в бік суттєвого зменшення.

Як полегшити пошук квартир на добу або кілька днів у столиці України? Щоб усе було якісно, надійно, і щоб убезпечити себе від обману? Тисячі людей вже скористалися послугами пошуку подобової оренди житла на Vlasne.ua.

У чому переваги від користування цим ресурсом? Усі квартири, які пропонуються на сайті, виключно від власників житла. Можливість того, що ви будете контактувати з посередником – виключена. Також немає ніяких комісій та переплат.

Кожний клієнт має можливість або забронювати квартиру безпосередньо на сайті, або напряму поспілкувавшись з власником – домовитися з ним на зручних для себе умовах.

Нещодавно сайт Vlasne.ua було адаптовано під мобільні телефони й гаджети, є спеціальний додаток під iOSAndroid.

Нагадаємо ще раз про те, що подобова оренда квартири в Києві на Vlasne.ua помітно скоротить ваші витрати, і ви матимете можливість витратити гроші на щось більш приємне для себе й своєї родини.

А власники житла в Києві матимуть можливість заробляти не лише на громадянах України, бо ресурс активно просувається як у країнах найближчого зарубіжжя (Росія. Казахстан), так і в країнах Євросоюзу.
12.10.2017 17:56
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter