• 0

Як отримати сезонну роботу в Польщі?

Альтернативою працевлаштуванню у власній країні є пошук роботи в ЄС. Чому це вигідно? Перш за все, через високу оплату праці, яку пропонують польські роботодавці. Неважливо, це робота для сімейних пар, для чоловіків, для жінок, для студентів або для дівчат. У будь-якому разі, вас очікує гідна оплата праці та хороші умови працевлаштування. Ще одна перевага роботи за кордоном – це хороша можливість побачити іншу країну, подорожувати, познайомитися з іншою культурою. Більшість людей шукають саме офіційну роботу в Польщі. Наприклад, це може бути сезонна робота в Польщі на зиму, так і на буд-який інший сезон. Можливим є отримання хорошої вакансії навіть без знання мови. До кого звернутись, аби працевлаштуватись у цій країні?


Найважливіше, щоб робота в Польщі була легальною. Якщо ви будете працевлаштовані по контракту, то уникнете усіляких ризиків. Наприклад, ви будете отримувати саме ту оплату, яка буде прописана в контракті. Плюс, у вас буде чіткий перелік обов’язків, які ви будете виконувати.


Як знайти сезонну роботу?


Visa ProЩоб знайти хорошу вакансію, варто звернутися до кадрової агенції. Наприклад, вам може бути спочатку запропонована сезонна робота в Польщі, а в подальшому, якщо вас все влаштує, ви зможете продовжити трудові відносини з роботодавцем. Вам може знадобитися робота в Польщі на зиму, на весну, на осінь або на літо. Для цього потрібно почати пошук хорошої кадрової агенції, де вам пояснять усі нюанси такого працевлаштування, допоможуть укласти трудовий договір. Саме таким чином працює кадрова агенція VisaPro. Абсолютно щодо всіх питань щодо працевлаштування у Польщі ви можете звертатися до цих спеціалістів.


Підписання трудового договору та виїзд за кордон


Отже, після того, як ви звернетеся до кадрової агенції, вам запропонують різноманітні вакансії від роботодавців. У яких містах пропонують такі вакансії? У Бидгощі, Кельце, Гдині, Торуні, Слупську, Гожуві Великопольському, Кошалині, Ольштині, Кутно, Глівіце, та у інших польських містах.Після обрання роботодавця та посади наприклад, на сезонну роботу в Польщі на зиму, потрібно буде підписати трудовий договір, де буде зазначено вашу оплату праці та посадові обов’язки. Звичайно, вам знадобиться робоча віза в Польщу. Зазвичай кадрові агенції допомагають зі збором документів та подальшим виїздом за кордон. Таким чином, завдяки співпраці за кадровою агенцією, робота в Польщі буде повністю безпечною. Багато людей продовжуютьтрудові відносини з роботодавцями, оскільки задоволені отриманою посадою та хорошою оплатою.

14.09.2017 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter