• 0

Одяг для чоловіків у Bolf.ua

Загальновідомо, що при формуванні власного гардеробу чоловіки підбирають собі речі або раціонально, або всупереч всякій логіці, не дотримуючись ніякого стилю й напрямку. Хто, як не жінки, добре знають — дай чоловікові волю, він замість того, щоб придбати спочатку якісь базові речі, а потім вже під них підшуковувати щось цікавеньке, наб`є шафу чудернацькими речами, котрі абсолютно не поєднуються одна з одною. Якщо чоловік є повновласним господарем свого гардеробу, то він заповнений “некомбінованими” джинсами, штанами, сорочками яскравих кольорів та носками (часто без пари).

Справа мудрої жінки — непомітно перехопити у чоловіка право підбирати собі гардероб. Або, принаймні, удавати, що чоловік — самостійний, при цьому ненав`язливо підштовхувати його до потрібних правильних речей https://bolf.ua/main-ukr.html.

Перш за все, слід підібрати основні речі, як-то пальто — демисезонне й зимове, плащ, куртку, діловий та вихідний костюми, сорочки та взуття. Усі ці речі повинні бути поєднуватися між собою та “безболісно” переносити, якщо їх доповнять навіть якоюсь чудернацькою краваткою чи радикально-молодіжним аксесуаром.

У пошуках місця, де можна було б швидко, елегантно та за розумні гроші підбирати одяг для свого чоловіка й двох дорослих синів (поки в них не з`явилося власних “шефінь”), я доклала чимало часу. У результаті зупинилася на тому, що пропонує покупцям інтернет магазин одягу Bolf.ua.

Мені сподобалося, що Bolf.ua позбавлений будь-якої чопорності, надзвичайно демократичний Інтернет-магазин, в якому пропонується дуже широкий вибір різноманітного одягу для чоловіків різного віку. Відзначила, що консультантам у Bolf.ua не варто зайвий раз пояснювати, що чоловіча сорочка має бути світлішою, ніж піджак. А краватка — неодмінно темніше за сорочку. Вони це знали й без мене...
Так само мені припав до душі широкий вибір чоловічого взуття у Bolf.ua— на різні смаки й життєві ситуації. Тут чудовий вибір як легких чоловічих черевиків, так і більш масивного, солідного взуття до ділового костюму.

Ціни за продукцію варті яксоті товару. Їх не можна назвати захмарними, але й за дешевизною товарів, що пропонуються клієнтам, в інтернет-магазині Bolf.ua ніхто не женеться. Доставка підібраного товару швидка. Спосіб розрахунку за куплений товар — завжди на вибір клієнта. Тим, хто купує регулярно, в Bolf.ua діє система знижок.

Вдягаю тут своїх чоловіків доволі давно. Вони — задоволені, я теж поки що не скаржусь. До речі, тут можна непогано вдягнутися й самій...
14.06.2017 17:46
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter