• 0

Все, що потрібно знати про продукцію ТМ «Mazhura»

Рік за роком на ринку посуду з'являються нові найменування. Добре це чи погано? Швидше добре. Особливо для покупця. По-перше, збільшується різноманітність пропонованої продукції, що дозволяє клієнту купити той посудній виріб, який йому потрібен. По-друге, зростає рівень конкуренції. Відповідно виробники і продавці намагаються завоювати більше покупців, що веде до зниження ціни на посуд. Часто в посудних магазинах зустрічаються вигідні пропозиції і акції. По-третє, нові виробники - це можливість посудним магазинах України розширити асортимент пропонованої продукції.


Саме тому, коли на ринку з'явився новий посудний бренд Mazhura, всі залишилися тільки в плюсі. Давайте ж ближче знайомиться з торговою маркою. Посуд Mazhura пропонує покупцям найрізноманітніші вироби, які стануть в нагоді і вдома, і в бізнесі. У каталозі представлені наступні позиції:  1. Виробник Mazhura пропонує в широкому асортименті наборы для сервіровки. Ножі, виделки, салатники, набори для перемішування салатів та інші предмети сервіровки. Всі товари виробляються з міцної нержавіючої сталі або скла, що дозволяє використовувати їх в інтенсивному режимі в закладах громадського харчування.

  2. Окремо варто виділити великий вибір предметів для декору кенді барів. Даний напрямок з кожним роком набирає обертів і стає популярним не тільки у великих населених пунктах Київ, Львів, Дрогобич, Івано-Франківськ, Ужгород, Харків, Одеса, Дніпро, а й в інших містах нашої країни. Кенді бар - обов'язкова складова весілля, дитячого свята, дня народження. Саме тому фірма Mazhura особливу увагу приділила виробництву предметів для оформлення столів. В каталозі є цукерниці, підставки під торти, вази для фруктів, різноманітні вази у вигляді келихів. Все це знайде своє застосування під час підготовки солодких столів.

  3. Ще одним пріоритетним напрямком бренд Mazhura вважає вази. В каталозі Ви знайдете їх величезну кількість. Різні форми, об’єми і стилі. Зручно, що один тип ваз можна придбати в різних об’ємах. Вази розділені на колекції. Це підійде тим, хто вирішив замовити вази для декорування інтер'єрів.


Фірма Mazhura представляє свою продукцію як на опт, так і в роздріб. Вартість продукції абсолютно доступна, доставка здійснюється по всій Україні. Детальну інформацію можна отримати, відвідавши ТМ Mazhura офіційний сайт - http://mazhura.com.ua/uk/.

10.06.2017 18:28
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter