• 0

Як перемогти у пейнтболі

Як перемогти у пейнтболіЯк відомо, пейнтбол — це гра зовсім не для індивідуалістів. Про те, що кожен з гравців повинен діяти перш за все на користь своїй команді — слід пам`ятати постійно. Це лише в голівудських боєвиках герої Шварцнегера та Сталоне здатні самотужки перестріляти сотні “ворогів”. У справжніьому пейнтболі слід діяти в тісній координації зі своєю командою. Лише так можна досягти підсумкового успіху.

Перед самим початком гри всім членам команди краще домовитися про кілька кодових слів, які будуть чітко відокремлювати під час емоційної гри членів вашої команди від “супротивника”. Універсальне правило — якщо вже прийшли на ігрові поля для пейнтболу й лазертагу у Львові, в жодному разі не можна бігати по ним мовчки. Необхідно голосной й чітко повідомляти своїй команді про те, де ти є на цю секунду, і кого з супротивників і де саме ти бачиш.

Бажано, щоб гравець, котрого команда обрала своїм командиром, увечь час перебував позаду своїх “бійців”, маючи при цьому можливість забезпечувати координацію й тактику ведення бою. Правильніше, звісно, обрати тактику бою зазделегідь, беручи до уваги ступінь фізичної готовності членів команди, їх досвідченість та основні риси характеру. Досвідчені гравці не дадуть збрехати: якщо тактики немає й команда просто вичікувально обрала позиції для стрільби, всі учасники цієї команди зовсім не “бійці”, всього -навсього мішені для ураження.

Успішні команди завше намагаються бути дуже рухливими, гнучкими до зміни тактики під час бою та непередбачуваними для своїх супротивників. Тому слід постійно пересуватися по полю й не соромитися навіть повзти в неестетичній позі — для перемоги в грі все згодиться.
 
Під час самого бою слід дуже уважно дивитися навкруги. Не варто зосереджувати увагу на одному супротивнику. Слід стежити за якомога більшою кількістю членів протилежної команди. І при цьому слід постійно тримати вказівний палець на курку. Часто результат бою вирішують десяті долі секунди.

Одним з важливих елементів ведення бою є вміння ефективно використовувати всі наявні резерви. Допустимо двом-трьом гравцям акцентовано стріляти по одному супротивнику. При цьому коли ви починаєте разом рухатися по ігровому полю клуба BNB Paintball у Львові — ніколи не слід ставити всім в одну лінію. У такий спосіб противник має хороші шанси накрити всіх разом. Також треба надзвичайно уважно ставитись до рикошетів. У цій грі вони часто можеть вирішити долю зіткнення.
02.06.2017 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter