• 0

Потрібне авто – шукайте офіційного дилера!

Потрібне авто – шукайте офіційного дилера!


Більшість людей не здогадуються, що обрати автосалон буває важче, ніж визначитись з маркою і моделлю майбутнього автомобіля. Проблеми з вибором автомобільного центру пов’язані не з кількістю, а з якістю. Якщо вам треба знайти автоцентр в Києві, то доведеться витратити не один день на пошуки, адже у столиці більше сотні автомагазинів. Ми допоможемо вам зорієнтуватись і обрати надійного та відповідального продавця.


Чому офіційний?


Для початку з’ясуйте, який автомобіль вам потрібен: новий чи з пробігом. Якщо ви шукаєте нову машину, обов’язково звертайтесь до офіційних дилерів. Знайти їх дуже просто: заходите на сайт автомобільного виробника, який вас цікавить, у розділі «партнери, дилери чи автосалони» обираєте ті, які знаходяться до вас найближче. Важливо пам’ятати, що надійний продавець повинен:  1. Бути офіційним дилером;

  2. Мати досвід роботи (починаючи від 3 років);

  3. Мати бездоганну репутацію.


Часом трапляється, що в одному місті розташовані одразу декілька офіційних автосалонів і потенційному клієнту доводиться обирати серед них. Якщо ви вже обрали конкретну марку та модель авто, зателефонуйте в автоцентри та запитайте, чи є у них потрібна вам машина. Остаточний вибір на користь одного із салонів робіть, ознайомившись з відгуками про роботу. Це надзвичайно важлива інформація, яку можна знайти на автофорумах міста або тематичних групах у соціальних мережах.


Де шукати авто з пробігом?


Якщо ви шукаєте машину з пробігом, то, напевно, хочете купити транспортний засіб в ідеальному стані. Ми не рекомендуємо їхати на авторинок, адже там вам ніколи не розкажуть про реальний стан справ під капотом. Якщо ви самостійно не можете визначити, у якому стані авто, то базар для вас не найкраще місце. Експерти радять шукати не автомобіль, а автосалон, який практикує систему обміну Трейд-ін.


Цей обмін передбачає заміну старого авто на нове з невеликою доплатою. Коли ми кажемо «старе авто», то маємо на увазі старе для його колишнього власника. Бо як показує практика, у таких обмінах беруть участь машини віком 3-5 років. Саме за них автосалони пропонують вигідні ціни. Але перед тим усі автомобілі проходять комп’ютерну діагностику та серйозну перевірку.


Головна мета працівників сервісу – визначити реальну вартість автомобіля. Тому вони знайдуть кожну поломку, тріщинку та міліметр іржі. Якщо ви збираєтесь купувати авто з пробігом, то в першу чергу звертайте увагу на ті, що були обміняні. Салон не приховує їх реального технічного стану, тому ніхто вас не обдурить.

01.06.2017 11:51
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter