• 0

На яких українських фахівців чекають в Європі?

Сьогодні робота в ЄС для українців стала доступною як ніколи. Українських заробітчан, як кваліфікованих, так і без конкретних професійних навичок, раді бачити в сучасній Європі, а уряди різних країн роблять для них візову політику більш відкритою. Таким чином, українські фахівці мають безліч можливостей для роботи в Європі. Вакансії та вимоги до офіційного працевлаштування за кордоном залежать від обраної країни та професії.Для деяких спеціальностей (наприклад, лікарі, фармацевти та інженери) необхідно підтверджувати диплом і вчити мову. Процес цей досить трудомісткий та іноді може затягнутися на невизначений строк, але результат того вартий. Такі фахівці гарантовано будуть мати високу заробітну плату, гідні умови праці та належне соціальне забезпечення. Але досягти цього можуть не тільки кваліфіковані спеціалісти зі знанням іноземною мови. Правда в тому, що знайти легальну роботу у Європі можуть всі бажаючи, адже безліч робочих спеціальностей сьогодні залишаються в топі затребуваних. Місцевих професіоналів катастрофічно не вистачає, тому українських фахівців навіть без знання мови приймають з розпростертими обіймами майже у всіх країнах Європи.


Найкраща ситуація на ринку праці для наших заробітчан спостерігається у Литві. Ця велика прибалтійська держава дійсно пропонує безліч можливостей для тих, хто шукає роботу в ЄС, і це стосуються не тільки дипломованих спеціалістів, але й різноробочих без особливої кваліфікації.


Робота в Європі: вакансії для українців за робочими спеціальностями


Робота у Європі для українців – це, з одного боку, можливість заробити пристойні гроші та зробити успішну кар’єру, а з іншого – остаточно іммігрувати в більш розвинену державу. Однак це не означає, що знайти гідну та легальну роботу в ЄС буде легко. Саме для цього існують спеціальні міжнародні компанії, які пропонують офіційну роботу в Європі і вакансії на будь-який смак. На сьогодні найпопулярнішими залишаються робочі спеціальності, а саме:


Кухар


Українських кухарів радо приймають як в європейських фаст-фудах, так і у закладах преміум класу. Все залежить від досвіду роботи на аналогічних посадах та вміння смачно готувати. Заробітна плата, як правило, починається від 750 євро на місяць.


Далекобійник


Без особливих складнощів знайти роботу у Європі можуть водії категорії C і вище. Так, при наявності прав і певного досвіду можна не тільки заробляти від 1200 євро на місяць, а й подивитися цілий континент. Заробітна плата далекобійників залежить від складності рейсу, його тривалості та подоланої відстані.


Швачка


Знайти роботу за офіційним довгостроковим контрактом, який дає можливість будувати кар’єру та захищає права, можуть і спеціалісти з пошиття всіх видів одягу. Наприклад, в Литві заробітна плата на цій посаді становить від 750 євро на місяць, що вище, ніж в Чехії та Польщі.


Будівельник


Якщо ви вмієте працювати в команді та маєте досвід роботи будівельником, то знайти роботу в Європі для вас не буде дуже складно. Вакансії, які пропонуються сьогодні іноземними роботодавцями, включають різноманітні пропозиції – від муляра та бетонника до фасадника та електрика. Середня зарплата українців, які знайшли роботу у будівельній сфері, складає від 1000 євро на місяць.


Звісно, це далеко не всі існуючі вакансії, які відносяться до робітничих спеціальностей. Наприклад, можливість заробляти дійсно хороші гроші в країнах Європейського Союзу також мають водії-трактористи, автомаляри, обвалювальники м’яса, лісоруби, збірники меблів та інші спеціалісти. Знайти роботу в ЄС, насправді, можуть всі – для цього потрібне тільки бажання.


Переваги роботи в ЄС


Незалежно від вашої спеціальності та кваліфікації, переваги роботи у Європі говорять самі за себе:


- гідна заробітна плата, що істотно вище, ніж на аналогічних посадах в Україні;


- кращі умови праці, відпочинку та життя;


- нормований робочий день та тиждень;


- можливість подорожувати та вивчити іноземну мову;


- можливість легально іммігрувати в країну Європейського Союзу.


Таким чином, робота в Європі дійсно має багато переваг у порівнянні з роботою в України, тож не дивно, що так багато наших співвітчизників залишають країну у пошуках кращої долі. Цей процес вже давно є невіддільною частиною сучасного життя, тому ставитися до нього потрібно з розумінням.

10.05.2017 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter