• 0

3 ефектних методи розкрутки свого сайту

Як правильно просувати свій сайт?


Часто клієнти запитують нас: чому немає ніякого трафіку на сайті? Він же ж працює і навіть має "гарний дизайн". Потрібно зрозуміти, що сам факт наявності веб-сторінки ще не дозволяє заробити на ній, її потрібно правильно "розкрутити", тобто зробити так, щоб ваші потенційні клієнти її могли легко знайти. Проблема полягає в тому, що для того, щоб веб-ресурс почав приносити реальні плоди у вигляді великої кількості запитів, він має зібрати кілька сотень відвідувань потенційних клієнтів в день. Сама по собі передача інформації (часто лише для сім'ї і друзів) тут не вистачає.


На щастя для розкрутки веб-ресурсу є кілька способів, які описані нижче. Звичайно, ми (сео агенство proposition) припускаємо, що ваша сторінка вже є належним чином підготовлена під продаж певного продукту.


SEO i SMM просування сайту  1. SEO

  2. Блог

  3. Дискусійні форуми

  4. SMM


SEO


Припустимо, що ви шукаєте автомеханіка в Інтернеті. Чи ви переглядаєте десятки сторінок, які з'явилися в результаті пошуку? Напевне ні, чи не так? Ви дивитесь на результати першої сторінки google пошуку і розглядаєте пропозиції перших 2-3 компаній. Аналогічно поступають і ваші потенційні клієнти! Тому ви повинні зробити все, щоб опинитися на вершині результатів пошуку!


Seo просування сайтів від SEO агенції Proposition це процес, на ефект якого необхідно очікувати протягом найтривалішого часу – як правило перші ефекти помітно лише через кілька місяців.


Блог


Якщо ви в змозі регулярно ділитися цінними знаннями на своїй сторінці, то можете розраховувати на багато переваг від власного блогу – не лише у вигляді високого трафіку, але і в формі довіри до свого бренду. Це працює за принципом створення образу експерта – ділячись своїми знаннями ви показуєте свій досвід і знання в своїй справі і що вам можна довіряти. Додатковий трафік можна також здобути пишучи статті для інших блогів – тих, які вже мають багато відвідувань.


Дискусійні форуми


Навевне, шукаючи яких-небудь послуг, ви в першу чергу просите рекомендації у друзів, сім'ї, або перевіряєте відгуки в Інтернеті. Для цього існують, між іншим, і дискусійні форуми. Люди шукають там рішення проблем і контакти фахівців. Активно реагуючи на проблеми інших людей ви можете створити собі професійний імідж – це одна з переваг, а також, додатково, там можна розмістити посилання на вашу веб-сторінку. Ми вже зазначали, що Google любить посилання з інших веб-сайтів?


SMM


Інструмент, який дозволяє стати друзями з клієнтами, і, в кінцевому підсумку, привести до покупки ними вашої продукції. Крім того, можливість швидко і легко розмістити статтю або відео є безцінною. Але ви повинні створювати цікавий контент – тоді люди будуть хотіти регулярно взаємодіяти з вашим бізнесом. Це також є відмінним інструментом для швидкого реагування на проблеми і запити клієнтів.


Google Adwords


Альтернатива для позиціонування, що дає швидкі результати. Google adwords – це виділені рекламні результати пошуку в google. Вони платні – від кількох, до кількох десятків гривень за клік, в залежності від того, наскільки популярні ваші ключові слова. Ви встановлюєте щоденний бюджет, напр. 300 гривень і Google збирає оплату відповідно до кількості кліків на вашу сторінку.


Якщо ваша компанія в adwords добре і правильно розміщена, то ви можете очікувати від кількох десятків до кількох сотень входів на сайт щоденно. Звичайно, чим дорожчі ключові слова, тим дорожча компанія, але є, на щастя, методи, які дозволяють знайти дуже дешеві ключові слова.


E-mail маркетинг


Дехто вважає, що розсилка – це нонсенс, тому що кожен з нас щодня видаляє десятки небажаних листів з поштової скриньки. Але це тільки тому, що вони нас не зацікавили. Таким чином, ключем до успіху в e-mail маркетингу є зміст електронного листа. Якщо ви знаєте як зацікавити свою аудиторію, то це може стати одним з найефективніших способів залучення відвідувачів на ваш ресурс.


Як правило, для того, щоб встановити відносини з клієнтом, вам потрібно кілька разів нагадати про себе і відправляти такі листи один або два рази на місяць. Ви можете повідомити своїм клієнтам, наприклад, що відбувається у вашій компанії, або про ваші акції, або дати посилання на статтю у вашому блозі.


Ці приклади, звичайно, лише частка серед багатьох методів розкрутки веб-сайту. Але вони є найбільш ефективними. Тому відразу беріться до роботи і починайте збирати замовлення на ваш продукт!

29.03.2017 16:26
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter