• 0

"Країна дитинства" для ваших малюків

"Країна дитинства" для ваших малюківКілька десятків років тому переважна більшість малечі відвідувала дитячий садок. Не те, щоб від був обов'язковим проміжним етапом виховання для дітлахів. Чимало людей і тоді вважали, що бабусі й дідусі впораються з онуками не гірше за професійних вихователів. Але більшість батьків все ж стояли на тому, що їхніх чад слід готувати до життя в колективі вже з 2-3 років...

Через об`єктивні причини тата й матусі, обираючи для дітей дитячий садочок, часто виходили з міркувань економії часу й доцільності. Тому зупинялися на універсальному варіанті — щоб садочок знаходився поближче до дому або до роботи, а наскільки в ньому буде добре дитині, то вже справа інша.

Однак сьогодні, особливо у великих містах та обласних центрах, ситуація з вибором дитячого садочку для дитини змінилася докорінно. Звичайно, більшість людей віддають дітей у найближчий садочок, як і раніше. Але вже з`явився значний прошарок батьків, які не шкодують часу й грошей на те, аби влаштувати дитину в оригінальний київський дитсадок, де вихователі мають можливість приділити увагу кожній дитині і зосередитися на розвитку її творчих здібностей.

І обирати сьогодні є з чого. Є приватні садочки. Є садочки, орієнтовані на систему педагогічного виховання Монтессорі. Є цілі дитячі центри розвитку.

У Києві, наприклад, успішно працює приватний дитячий садок “Країна дитинства”.

Девіз “Країни дитинства” простий і водночас надзвичайно амбіційний: “Ми робимо із звичайних дітей надзвичайних особистостей”. Приймаючи на роботу педагогів, тут дивляться не лише в його диплом. Надзвичайно важливо, щоб вихователь мав високі людські якості і любив дітей, бачив в кожному з них майбутню дорослу особистість.

Процес виховання й навчання в “Країні дитинства” не сприймається дітлахами, яку нудна щоденна робота. Усе засвоюється й закріплюється в процесі гри. А грають дорослі й діти на основі найсучасніших іноваційних педагогічних методик.

У “Країні дитинства” працюють і досвідчені педагоги, і молоді спеціалісти. Усі вони — люди безумовно творчі, здатні запалити своїм настроєм та майстерністю безпосередню дитячу аудиторію.

У “Країні дитинства” ретельно перевіряють знання, вміння й навчики педагогів. Регулярно влаштовують курси з підвищення кваліфікації. Під час яких знайомлять своїх працівників з сучасними наробками у вихованні й навчанні дітей.

Для кожної вікової групи своїх маленьких вихованців “Країна дитинства” має окрему унікальну методику виховання й радо відкриває двері всім охочим.
15.02.2017 09:24
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter