• 0

Ласкаво просимо на гірськолижний курорт Буковиця

Львіська область відома своїми курортами далеко за межами України. І от на початку цього року шанувальники активного відпочинку на свіжому повітрі із задоволенням дізналися, що в Дрогобицькому районі біля гори Буковиця офіційно відкрився новий гірськолижний курорт. Родзинка нового місця в тому, що воно розташоване в якихось 5-ти кілометрах від популярного курорту Трускавець.

Одразу почали точитися розмови про те, що вже в наближчі роки "Буковиця" складе достойну конкуренцію визнаному лідеру активного зимового відпочинку “Буковелю”.
Ласкаво просимо на гірськолижний курорт Буковиця

Чим же може привабити туристів новий гірськолижний курорт в Карпатах? Ті, хто вже відвідав новий курорт, запевняють, що він має чимало перспектив для розвитку й популяризації.

Перша перевага — це майже символічна відстань від Трускавця. Усі охочі здатні залюбки влдаштувати собі комбінований відпочинок. Можна спочатку попити мінеральну воду й прийняти відповідні процедури, а потім — з “підремонтованою” системою травлення — перейти до активного відпочинку в Буковиці. Можна взагалі поєднувати перше з другим...

У Карпатах красиво у будь-яку пору року. Але зима з її кучугурами, заметілями й активним відпочинком на лижах, санчатах та безлічі інших допоміжних приладів робить зимовий відпочинок у Буковиці особливо привабливим для усіх категорій населення. Свіже повітря, засніжені гірські вершини, аромат височенних смерек зроблять відпочинок незабутнім.

На сьогодні гірськолижний курорт Буковиця може похвалитися двома лижними трасами доволі високої якості. Дитяча траса має висоту близько 250 метрів, а траса для дорослих дорівнює 1 050 метрам.

Комфортний підйом до двох гірськолижних трас забезпечують три підйомники.

Можна сказати, що в останні роки зими в Україні стали вже не ті. Іноді сніг може лежати лише впродовж кількох тижнів. Але спеціалістам вдалося вирішити дане питання. Упродовж усього зимового сезону сніг на трасах Буковиці завжди буде в наявності. Цьому сприятиме спеціально закуплене обладнання.

Усі відвідувачі курорту Буковиця зупиняються в отелях в містечку Борислав. До речі. Воно досить давнє. Перші письмові згадки про Борислав з`явилися ще наприкінці 14-го століття.

Якщо ви є прихильником здорового відпочинку, в якому поєднуються заняття фізкультурою в поєднанні зі знайомством з давньою історією та культурою — местечко Борислав та сучасний гірськолижний курорт Буковиця — саме те, що вам потрібно. Відпочинок тут подарує вас чимало незабутніх вражень.
06.12.2016 15:19
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter