• 0

Обираємо якісне взуття

За своє життя людина встигає зносити кілька десятків, а той сотен пар взуття. Проте кожен досвідчений чобітяр знає, що значна кількість людей так і не навчилася вибирати якісні чоботи чи черевики.

Нічого дивного тут немає. Нерідко навіть фахівець не здатний сказати однозначно – варто чи ні платити гроші за ту чи іншу пару взуття. Адже лише професійний експерт після певних маніпуляцій здатен визначити: наскільки якісний у цієї пари взуття супінатор, чи не зажорсткий задник. Проте якщо взяття купується в магазині відомого виробника, то подібні неприємності майже виключені. Адже в разі купівлі бракованої пари завжди можна повернути її назад і вимагати повернення грошей.

Найкращого матеріалу для взуття, ніж натуральна шкіра, поки що не винайшли. Однак сьогодні навіть натуральну шкіру важко відрізнити від сінтетики. Це здатен зробити тільки професійний спеціаліст.

Отже, якщо ви купляєте на ринку чи з рук взуття з ретельно забитими крайцями, радше звернути увагу на ціну. Якщо сума значна, то, швидше за все, якість товару є високою.

Також в жодному разі не можна загинати взуття, вважаючи, що так можна визначити його якість. Хороше взуття згинається ледь помітно, в місці, де буває вигин стопи при ході. Це можна сказати і про жіночі чоботи, і про зимове взуття.

Сьогодні у взуттєвій промисловісті використовують настільки сильний клей, що спеціальна прошивка навіть не потрібна. А от якщо вам на очі потрапило дешеве взуття, при виготовленні якого використовували неякісний клей, то навіть прошивка не гарантує, що за кілька тижнів взуття не розповзеться на ваших очах.

Якщо при пошиві взуття використовувалася синтетика, то сьогодні це вже не є поганою ознакою. Щоправда, це не стосується взуття, в якому ходять взимку. Надійне зимова пара має бути з натуральної шкіри.

Однак для батьків маленьких дітей, які обирають малечі взуття на літній сезон, синтетика – справжнє спасіння. Відвідуючи магазин взуття, заощадливіше буде замість однієї пари на виріст з натуральної шкіри обрати кілька пар з синтетичного матеріалу. Це буде розумніше.

Завжди пам`ятайте, що солідне взуття продається тільки в коробці, на якій зазначені всі дані про виробника. Серйозні фірми сьогодні не шкодують гроші на такі коробки. І само собою – не слід забувати про дбайливий догляд за взуттям, це може значно подовжити її життя.

Дотримання цих нехитрих правил дасть вам можливість ніколи не потрапляти в халепу через купівлю неякісного взуття.
20.11.2016 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter