• 0

Чи слід боятися лазерної епіляції

Сьогодні майже всі жінки стежать за тим, щоб їх ніжки були гладенькими, приємними на дотик і справляли враження доглянутості. Тому щороку зростає число відвідувачок косметичних салонів та спеціалізованих центрів, які спеціалізуються на лазерній епіляції.

Незважаючи на те, що ця послуга сьогодні доволі поширена, чимало жінок мають забобони щодо походів у косметичний салон. Точніше, щодо того, чи не є ці сеанси шкідливими для здоров`я, чи не зашкодять вони їхнім ногам.

Спеціалісти переконують: лазерна епіляція абсолютно безпечна. Ті, хто заявляють про її шкідливість для здоров`я, про негативний вплив на деякі органи - або свідомо дезінформують, або просто погано поінформовані.

Адже при самій процедурі лазерний промінь проникає в шкіру на глибину до 4 міліметрів. При цьому він дістає лише до волосяних фолікул. І в жодному разі не глибше. Промінь лазера лише «ковзає” по поверхні шкіри. При цьому не відбувається ніяких руйнівних процесів. Після самої процедури шкіра може трішечки почервоніти. Однак вже за кілька годин шкіра набуває звичного кольору.

Існує також і думка, що лазерна епіляція спровокує появу рубців. Чи взагалі волосся почне вростати безпосередньо в шкіру. Однак будь-який практикуючий спеціаліст підтвердить, що після лазерної епіляції убці не з`являються. Пояснення цьому надзвичайно просте: дана процедура не несе за собою навіть мінімальне руйнування шкіри.

Побутує думка, що процедура лазерної епіляції — то дуже болісно, через те не вартує ніяких “страждань”. Звичайно, впевнено заявляти про те, що клієнт нічого не відчує, було б неправильно. Проте лазерну епіляцію не можна порявняти навіть з візитом до стоматолога. Так, відчуття під час процедури не нагадують приємний масаж. Але зазвичай переносяться дуже легко. Для того, щоб позбавити клієнта від неприємних відчуттів в зонах, де шкіра особливо ніжна, як правило, застосовуються ефективні знеболюючі креми.

Ще можна іноді почути, що процедура лазерної епіляції — вкрай дороге задоволення. Проте кожна людина, що вміє рахувати, може самостійно “підбити бухгалтерію”. Звичайний курс лазерної епіляції в косметичному салоні у підсумку буде навіть економніше, ніж безкінечне витрачання грошей на засоби для депіляції.

Також не слід легковажно вважати, що видалити небажане волося можна за одну процедуру. Насправді завершений цикл процедур охоплює термін від одного до двох років.
20.09.2016 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter