• 0

MOYDOM.COM - Платформа для організації жителів багатоквартирних будинків

Наприкінці 2015 року запустився сайт moydom.com, де кожен житель може зареєструватися в своєму будинку і стежити за його життям, дізнаватися про проблеми, які бачать сусіди і самому писати про них. Тут можна познайомитися зі своїми сусідами, обговорювати з ними різні питання і стати справжнім організатором мешканців свого будинку.
MOYDOM.COM - Платформа для організації жителів багатоквартирних будинків

Платформа moydom.com відкриває нові можливості, які постійно розширюються. Головним завданням сайту залишається можливість сусідів зібратися в одному місці для полегшення комунікацій і організуватися.

Важливим на moydom.com є те, що до будинку можна підключити Керуючу Компанію. Це відкриває додаткові можливості як для жителів, так і для представників КК. По-перше, це можливість прямого діалогу, а по-друге, це спростить процедуру повідомлення жителів і дозволить проводити соцопитування або віртуальні збори.

Необхідність такого проекту, на думку автора ідеї, очевидна, оскільки наші будинки і прибудинкові території дуже часто знаходяться в жалюгідному стані. Це також підтверджується і тим, що вже за перші тижні роботи жителі залишили на сайті безліч різних повідомлень про проблеми, що стосуються опалення, постачання гарячої та холодної води, ліфти, що постійно ламаються, і багато-багато інших проблем. Найсумніше те, що кожен житель розуміє, що він зі своєю проблемою - "один у полі не воїн". Саме тому і потрібен moydom.com - для об'єднання жителів і ефективного вирішення проблем.

На даний момент на moydom.com найбільше зареєстровано жителів з таких міст: Черкаси, Київ, Ужгород, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Вінниця, Макіївка, Херсон, Чернігів, Полтава, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Алчевськ, Горлівка, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Біла Церква, Краматорськ, Тернопіль, Луцьк, Мелітополь, Нікополь, Слов'янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський, Бровари, Олександрія, Красний Луч, Єнакієве, Стаханов, Костянтинівка.
16.07.2016 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter