• 0

Безпека нашої оселі

Через складну суспільно-політичну ситуацію в Україні кожна родина приділяє підвищену увагу безпеці власного житла. Не є виключенням і наша родина. Після того, як пограбували наших знайомих, що проживають на одній з нами сходовій клітці, ми всерйоз замислилися над підвищенням рівня безпеки.
Перший крок – встановлення сигналізації в квартирі. Другий – заміна вхідних дверей…

Не обговорювалося, що вхідні двері мають бути броньованими. Але як перевірити якість товару, адже зараз на ринку повно виробів, які зовні – надійні, а насправді – відкриваються за допомоги консервного ножа.

Знайома родина, що почала перейматися даним питанням раніше, порадила звернутися по допомогу до столичної компанії «Стальные двери» (http://s-dveri.com.ua).

Після того, як ми познайомилися з їхньою продукціює, розібралися у тонкощах питань безпеки металевих та броньованих дверей, то вся наша сім`я стала значно «підкованішою» в питаннях, які раніше здавалися нам складними й неосяжними.

Тепер ми знаємо, що якісні вхідні двері S-dveri повинні мати певну товщину металу. Металевий лист на дверях не повинен бути тонкіше за 2 міліметри. Крім того, двері повинні мати надійний замок та інші захисні чинники, як то антизрізи чи броненакладки.

У «Стальных дверях» нас переконали, що справді якісні двері повинні утримувати в квартирі тепло та мати відмінну звукоізоляцію. Це убезпечить квартиру від холодних протягів взимку, влітку – стане запорукою рятівної прохолоди. Також це дає можливість хоч і незначною мірою, проте зекономити на опаленні.
За порадою фахівців компанії ми зупинилися на дверях, що виготовлені з натуральної деревної сировини. За допомогою спеціальної деревообробки, наші вхідні двері були оздоблені під дуб. Як підкреслили фахівці «Стальных дверей», дубові двері в усі часи були ознакою вишуканого смаку й стилю.

Замовивши собі броньовані двері з складу, ми доволі швидко дочекалися доставки. Спеціалісти «Стальных дверей» оператвино встановили нові вхідні двері в нашій квартирі.

З того часу пройшло вже кілька місців. І нам жодного разу не довелося пошкодувати про свій вибір.

Адже, обравши компанію «Стальные двери», ми зробили розумну інвестицію у власну безпеку. Ми познайомилися з продукцією надійного виробника, що виготовляє вхідні двері згідно чинним нормам.

Тепере ми впевнені, що наша квартира захищена від непроханих гостей. І, відправляючись на новорічні свята в гори, або літом – у відпустку на море, ми можемо не турбуватися про безпеку власного житла.
19.03.2016 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter