• 0

Легалізація документів

Будь-яка людина, що вже мала клопіт з виїздом за кордон, знає, скільки часу та зіпсованих нервів забирає легалізація документів. Навіть коли ви не збираєтеся виїжджати з батьківщини на постійне проживання в іншу країну, а просто збираєтеся на навчання або на тимчасову роботу. Без цієї тяганини з документами в жодному разі не обійтися.

Легалізація документів – це ціла сукупність формальних дій та процедур, що дадуть вашим документам юридичну силу на території іншої держави. Адже за кордоном немає нічого більш жахливого, коли до твого, наприклад, диплому про вищу освіту ставляться як до нічого не вартого папірця з незрозумілими знаками.

Кінцевою метою легалізації ваших документів завжди є надання вам можливості представити їх офіційним органам влади іншої країни. Ще простіше: аби документи, що видані в Чернівцях або Чернігові вважалися офіційним підтвердженням вашої особи чи виробничої або наукової кваліфікації в Мюнхені або Роттердамі.

Необхідно врахувати чимало дрібниць, про які звичайна людина до певного часу й гадки не мала. Потрібен юридично бездоганний апостиль документів. Бо необхідно, щоб ваші повноваження, як і справжність печатки на тому чи іншому документі, не викликала найменших сумнівів.

Легалізація документів в широкому значенні поширюється на будь-які документи про середню, спеціальну та вищу освіту. Вона також напряму торкається документів громадянського стану, до яких, в першу чергу, відносяться документи, отримані нами з РАЦСу: свідоцтво про народження, свідоцтво про укладання шлюбу тощо.

Витребування документів щодо вашої ділової активності – теж надзвичайно потрібний та важливий крок для легалізації за кордоном. Йдеться про свідоцтво реєстрації ФОП, довідки з ДФІ, свідоцтві про сплату єдиного податку, свідоцтві щодо права власності тощо.

Слід також добре пам`ятати, що існує перелік документів, на який легалізація не поширюється.

До таких слід віднести громадянський паспорт та військовий квиток, посвідчення особи чи права на машину, пенсійна книжка та профспілковий квиток. Так само на слід перейматися долею таких документів, як характеристика з місця роботи або навчання та документи, що вказують на вашу приналежність до тієї чи іншої релігійної конфесії.

Для киян та гостей столиці, на яких життя звалило цей виснажливий клопіт під назвою легалізація документів, є чудова нагода перекласти цю невдячну працю на плечі справжніх професіоналів з бюро легалізації «Апостиль і точка».
13.02.2016 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter