• 0

Як правильно підібрати фотошпалери

Для людини, що бодай один раз робила ремонт у власній оселі, легко відповість на запитання «що таке фотошпалери»? нічого складного, бо мова йде про звичайнісінькі шпалери, на які накладено кольорове фотозображення.

Завдяки цьому нехитрому прийому у кімнаті або приміщенні легко створити певну атмосферу, зокрема, інтимність, затишність тощо.

Технологія виготовлення фотошпалери на замовлення доволі проста й випробувана часом. Кожна точка зображення ретельно друкується на паперовій поверхні, що, в свою чергу, дає можливість впродовж дуже тривалого часу зберігати яскраве й виразне зображення.

Саме завдяки цьому фотошпалери мають стабільну популярність у багатьох країнах світу. Зовні за їхньою допомогою будь-яку кімнату можна візуально «збільшити». До того ж ціна за фотошпалери вельми демократична.

Тематика сюжетів, що зображуються на фотошпалерах – надзвичайно різноманітна. Традиційно першість тримають теми, пов`язані із яскравими зображеннями живої природи. Переглядаючи будь-який каталог фотошпалер, вам обов`язково кидатимуться у вічі чудернацькі пейзажі, тропічні острови, бурхливі горні річки, водоспади тощо.

Щоправда, сучасний покупець щороку стає все більш вибагливим. Тому будь-який магазин з продажу шпалер (фотошпалер) надає можливість клієнтам замовити зображення на шпалери за власним бажанням. Як правило, такі замовлення виконуються впродовж одного тижня.

Фахівці радять обирати фотошпалери для власного будинку виходячи з власних смаків та уподобань, не звертаючи увагу на поширені тенденції в дизайні.

Так, невелику за площею кімнату візуально зроблять більшою фотошпалери так званих холодних кольорів (https://www.art-oboi.com.ua/ua). Зокрема, блакитні, фіолетові, бірюзові, зелені або сині.

Обираючи фотошпалери для кімнати, обов`язково слід врахувати її майбутнє призначення. Спокійніші кольори чудово підійдуть до дитячої кімнати або спальні. А ось при підборі кольорів для вітальної, гостьової або гральної кімнати доречніше буде віддати перевагу більш яскравішим тонам.

У будь-якому випадку фотошпалери нададуть можливість втілити у повсякденне життя найсміливіші дизайнерські фантазії. Вони обов`язково створять у ваших кімнатах позитивну атмосферу, візуально забезпечать зміну простору і, врешті-решт, нададуть можливість більш оригінально оформити ваш життєвий простір.

Ваші гості будуть приємно вражені, а члени родини – вдячні за гарний настрій і щоденні позитивні емоції.
02.02.2016 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter