• 0

Підігрів води в басейні в холодну пору року

Щоб купання в басейні незалежно від пори року було як корисним, так і комфортним, безпечним, використовують обладнання, яке виконує нагрів води. Крім підігріву, воно стабільно підтримує температуру, влітку до 23 градусів, взимку трохи вище до 28-30 градусів. При цьому слід враховувати, що різниця між температурою повітря і води не повинна бути вище трьох градусів.


Нагрівання води за допомогою теплообмінника найсучасніший, зручний, економний спосіб. Ці пристрої ще називають підігрівниками або електричними водонагрівачами.


Водяний теплообмінник виготовлений у вигляді циліндра зі спіралевидною трубкою всередині. Входи і виходи цього пристрою використовуються для підключення елемента нагрівання і для подачі води з басейну. Автоматичні датчики температури, наявні всередині нагріваючого пристосування, по досягненні обраного значення передають імпульс на пульт управління. Таким чином, пристрій, автоматично включаючись і виключаючи, здійснює нагрів води.


Виконуються теплообмінники з високоякісної нержавіючої сталі не схильної до корозії та іншим хімічним реакціям. Завдяки цьому, ці пристрої надійні, безпечні і довговічні при експлуатації. Теплообмінник під'єднується до системи опалення домоволодіння. Суттєвим моментом є те, що ця можливість повинна бути передбачена при проектуванні системи опалення будинку. Інакше, виникне необхідність у придбанні додаткового котла.


З теплообмінниками обов'язково йдуть в комплекті:


• насос циркуляційний для створення тиску;


• термостат, за допомогою якого задається необхідна температура;


• клапан електромагнітний, датчики, контролюючі водопотоку, перегрів.


Теплообмінник можна встановити в горизонтальному і вертикальному положенні. Нагрівання води за допомогою цього апарата відрізняються високою ефективністю. Потужність підбирається згідно зі схемою:


• для зовнішнього басейну вона повинна дорівнювати обсягу водоймища;


• для внутрішнього, в приміщенні, вона повинна бути рівна 3/4 від обсягу чаші.


Монтаж теплообмінників для басейну і підключення багато часу зазвичай не займають.


Якісний і своєчасний нагрів води - це високий комфорт, без побоювання за переохолодження організму.


Економічне устаткування для басейну не вимагає значних витрат електричної енергії носить назву теплообмінник. Переглянути повний каталог даних виробів ви можете прямо на нашому сайті homerobot.ua.

30.10.2015 08:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter