• 0

Посудомийка - новий тренд серед українських домогосподинь

Українські жінки звикли робити усе вручну. Хоча розвиток техніки дозволяє позбавити себе неприємних клопотів. Який відсоток домогосподарок сьогодні використовує посудомийні машини? Це значно менше, ніж 10%.

посудомоечная машина в доме

Експлуатація цього типу побутової техніки овіяна чималою кількістю стереотипів. Ми звикли вважати, що посудомийка - це прилад, який використовує багато електроенергії та води. Насправді одне миття забезпечується 10-12 літрами рідини. Якщо Ви користуватиметесь потоком води з-під крану, то витратите близько 40 л. Відчуваєте різницю?

Універсальність посудомийки

Також багато домогосподарок остерігаються нового джерела шуму. Сучасні посудомийки характеризуються надзвичайно низьким рівнем шуму (48 дБ). Тобто посудомийна машина у робочому режимі не завадить Вам слухати музику чи переглядати телепрограму. Винятків у посуді немає - навіть кришталеві келихи залишаться без найменших пошкоджень. Скло блистітиме, як ніколи до того. Зазначимо також, що у більшості сучасних моделей є ефективна система захисту скла.

Що потрібно знати про експлуатацію посудомийної машини?

Окремі сучасні моделі обладнані сенсором чистоти води та автоматичним замінником фільтрів. Проте більшість посудомийок потребують проведення мінімальних профілактичних заходів з метою усунення певних неполадок.

Коли задумуватися про ремонт?

До профілактики посудомийки належить очищення від вапнякових відкладень, заміна фільтрів, заміна дрібних деталей, якщо вони були пошкоджені (це може зашкодити роботі машини). Наведемо перелік ознак, при виявленні яких варто звернутися за допомогою до спеціалістів:

- посуд залишається брудним;

- вода не нагрівається;

- вода витікає на підлогу;

- вода не заливається у посудомийку;

- не працює функція зливу;

- пристрій видає нетипові підозрілі звуки;

- посудомийка не вимикається.

Отож, якщо робота Вашої посудомийка характеризується однією із перелічених вище ознак, то варто звернутися до професійного майстра та відремонтувати, поки пошкодження не стали більш серйозними та не привели до повної відмови у функціонуванні. У будь-якому випадку рекомендуємо зупинитися на виклику майстра додому. Посудомийні машини - доволі габаритна техніка, а тому транспортувати її складно. Виклик спеціаліста дозволить зекономити на оригінальних деталях, діагностиці.

Тому пропонуємо відійдти від стереотипів та спробувати справжнє щастя українських домогосподинь.
24.07.2015 12:51
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter