• 0

Що нового у версії Microsoft PowerPoint 2010

На перший погляд нова версія програми не сильно відрізняється від своєї попередниці. Дійсно, користувачеві, який мав досвід роботи в програмі Microsoft PowerPoint 2007 і раніших її версіях, не складе труднощів розібратися в Microsoft PowerPoint 2010. Однак при цьому в Microsoft PowerPoint 2010 все ж є досить багато нововведень. Побіжно розглянемо деякі з них.


 • Візуально більш ефектні презентації. Без використання сто-ронніх програм можна редагувати фотографії і використовувати найкрасивіші ефекти. Додано велику кількість різних графічних фільтрів.


 • Спільна робота над презентаціями на новому рівні. Кілька авторів, перебуваючи на різних кінцях планети, можуть одночасно розробляти презентацію. При цьому середовище PowerPoint буде автоматично наочно відображати, хто з авторів вніс зміни до презентацію. Завдяки інтеграції з програмою Microsoft Office Communicator можна дізнатися, чи доступний в даний момент ваш со-автор в Інтернеті. Також можна зв'язатися з ним прямо всередині програми без використання сторонніх продуктів. 


• Додавання відеоматеріалів. Можна вбудовувати і обробляти відео безпосередньо в PowerPoint 2010. Програмою предосталений набір якісних ефектів, за допомогою якого можна красиво обробити відеоматеріали без використання сторонніх продуктів, зокрема, вставляти підписи і текст безпосередньо у відео, що дуже корисно при коментуванні певних фрагментів. 


• Доступ до презентацій через Інтернет. Щоб інші користувачі змогли переглянути ваші презентації, необхідно повідомити їм відповідний URL-адресу. Для перегляду презентацій через браузер наявність встановленої програми Microsoft Power-Point на комп'ютері не потрібно. Презентації також зберігаються у відеоформаті. У цьому випадку їх можна переглядати на будь-якому пристрої, що підтримує даний формат.


 • Доступ до презентацій з різних пристроїв і з різних місць. Презентації, розміщені в Інтернеті, можна не тільки переглядати, але й редагувати, використовуючи навіть смартфон. У PowerPoint 2010 працювати над презентаціями можна в будь-якому зручному режимі з різних місць і з різних пристроїв. 


 • Нові та вдосконалені графічні елементи SmartArt. Теперь можна створювати більш ефектні презентації з використанням яскравих графічних матеріалів.


 • Нові анімаційні ефекти і ефекти зміни слайдів з телевійною якістю. 


• Покращена організація слайдів і висновок на друк. 


• Покращено інтерфейс програми. Тепер працювати стало ще зручніше і швидше. Додана можливість створення власного інтерфейсу програми. 


• Більш гнучка робота з мовами. Можна створювати різні налаштування мов для різних компонентів програми, наприклад спливаючих підказок, вмісту довідки та відображуваного матеріалу. Також можна на льоту переводити свої презентації без використання програм сторонніх розробників.

10.08.2014 19:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter