• 0

Обмін валют оптом

За останні кілька років в Україні кілька разів вводилися нововведення щодо обміну валют. Чимало запитань та нерозуміння з боку громадян викликало рішення про обов`язкову наявність паспорту при купівлі чи обміну бодай 100 американських доларів. Після цього українці почали підозрювати владу у бажанні зазирнути в найсвятіше – сімейну кубишку…

Однак нова українська влада вирішила спростити механізм обміну іноземної валюти. Вже з 8 червня 2014 року процедура обміну доларів та євро на гривню змінилася.

Якщо раніше одна людина могла прийти в банк та за один раз за умови наявності документу, що підтверджує особу, здати чи придбати валюти на суму, еквівалентну 15 тисячам гривень, то в червні можлива сума однієї операції збільшилася в 10 разів. Тепер здати чи обміняти можна на суму до 150 тисяч гривень.

Одначе придбати за один раз валюти можна буде знову ж таки лише на 15 тис. грн. за один візит у банківську установу. Паспорт для цього все ще необхідний, але за умови наявності у цьому банку особистого рахунку документ, що підтверджує особу, не обов`язковий.

Але в цілому з червня українцям дозволили обмін однією валюти на іншу в тому випадку, коли загальний обсяг фінансової операції не буде перевищувати 150 тисяч гривень. Для прикладу, якщо за 100 євро клієнтову треба придбати 140 доларів. Необхідно зробити обмовку, що Національний банк України вимагає проводити обмінні операції за своїм офіційним курсом, а не за курсом комерційних банків.

Одночасно встановлено обмеження на готівкові операції з кількома валютами, зокрема з російським рублем, ізраільським шекелем або польським злотим.

Що ж робити в тому разі, коли терміново необхідно сдати чи обміняти крупну партію долларів або євро, за вигідним курсом обміняти будь-яку іншу іноземну валюту? І якщо обсяг валюти відносно великий? Одним словом, як, наприклад, здійснити оптовий обмін валют у Києві?

Слід звернутися у відповідні пункти української столиці. Відомо, що курси обміну валют змінюються по кілька разів на добу. Спеціалісти оптових обмінних пунктів пильно стежать за курсовими коливаннями впродовж дня. Завдяки системному цілодобовому моніторингу клієнт обміняє або придбає готівкову валюту за оптимальним курсом.

Як правило, за допомогою спеціальної форми клієнт подає заявку на обмін валют. При обтовому обміні ромір мінімальної суми становить до 5 тисячі доларів США. Упродовж кількох годи представники банків, зацікавлених в обміні, самі виходять на клієнта…
02.08.2014 14:22
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter