• 0

Богдан Губський : Малокомплектним школам – повноцінну увагу

Культурно - просвітницька програма «Освіта і духовність», започаткована народним депутатом України Богданом Губським, залучає все більше учасників. Щосуботи на екскурсіях у Києві – нові педагогічні колективи. Цими вихідними з новинками культурного життя столиці та духовною спадщиною нашого народу ознайомились педагоги трьох сіл Золотоніщини – Коробівки, Вільхів та Мелесівки. Особливу увагу нардеп приділяє школам невеликих сіл – навчальний та виховний процес і для учнів, і для вчителів тут має бути повноцінним, - вважає Богдан Губський.
Ще взимку народний депутат відвідав школу в селі Мелесівка,. Школа має I ступінь акредитації – тут діти навчаються лише до 4 класу, а далі продовжують освіту в сусідньому селі. У рамках своєї програми «Школа майбутнього» нардеп встановив у школі сучасний мультимедійний комплекс, адже дана програма якраз і передбачає створення відповідних умов для того, щоб сільські діти, незалежно від ступеню акредитації навчального закладу, мали всі можливості здобувати якісні знання, а без сучасної техніки сьогодні це майже неможливо. Тоді ж педагогічний колектив і звернувся до нардепа з проханням організувати для них екскурсію до Києва.
- Я абсолютно переконаний, що необхідно звертати увагу не лише на освіту у великих містах і селах, але й на життя невеличких шкіл, адже там навчаються здібні діти, які хочуть отримати якісні знання, та працюють талановиті педагоги, які прагнуть підвищувати свій культурно – освітній рівень. Мені приємно, що та форма співпраці, яку ми обрали – програми «Школа майбутнього» та «Освіта і духовність» - дає змогу це робити. Сподіваюся, що дані програми допоможуть цим вчителям виховати нових українських геніїв, - зауважив Богдан Губський.
02.04.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter