• 0

Богдан Губський: Не дам закрити жодної школи

Продовжується культурно – просвітницька програма, започаткована народним депутатом України Богданом Губським. У рамках проекту «Освіта і духовність» щосуботи нардеп організовує екскурсії до столиці для педагогів, медиків, працівників культури свого округу. Цієї суботи з культурно- просвітницькою екскурсією в Києві побували мешканці села Синьооківка, що на Золотоніщині.
За словами директора Синьооківського НВК Валентини Мовчан, до народного депутата Богдана Губського педколектив звернувся не лише з подяками за чудову екскурсію, а й наболілою проблемою – другий рік їхня сільська школа…. під загрозою закриття. Наразі в Синьооківській школі навчається 35 дітей, з них 25 школярів та 10 дошкільнят. Їх навчають 10 вчителів та 5 осіб обслуговуючого персоналу. Як говорить Валентина Миколаївна, торік вже були спроби закрити школу, та громада відстояла.. Тепер ця ситуація знову повторюється, тож люди у відчаї просять допомоги у народного обранця.
- Програма «Освіта і духовність» якраз і започаткована мною для того, щоб краще дізнатися про життя та проблеми сільських педагогів , - говорить народний депутат Богдан Губський. -Завдяки цій програмі я маю чудову нагоду постійно спілкуватися з вчителями, медиками, працівниками культури, і я вдячний, що люди довіряють мені не лише свої радощі і позитивні емоції, а й діляться своїми проблемами. Однією з найбільш кричущих є спроби закриття школи в с. Синьооківка. Я не дозволю цього зробити. Школа – це осередок життя на селі. Кілька днів тому я був з робочою поїздкою в селі Кривоносівка, теж на Золотоніщині – там намагаються закрити 10 та 11 класи. Це погана тенденція, що склалася в цьому районі. Тому я , як народний депутат, що не перший рік опікується освітою на селі, не дам цього зробити, буду відстоювати кожну сільську школу, кожен окремий клас. Всі школи повинні функціонувати, педагоги – навчати дітей, а учні – здобувати якісні знання.
26.03.2012 16:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter