• 0

Микола Азаров: Період затягування пасків закінчився

Період затягування пасків закінчився, в Україні створено фундамент для реального підвищення якості життя. Про це заявив Прем’єр-міністр України, голова Партії регіонів Микола Азаров, виступаючи на XIII з’їзді Партії регіонів.
«Період затягування пасків закінчився. Нарешті створено фундамент для реального підвищення якості життя. Президент поставив перед Урядом найвідповідальніше масштабне завдання за часів незалежності України - реалізувати нову стратегію у соціальній політиці», - сказав Микола Азаров. При цьому він підкреслив, що голосною метою нової соціальної політики має стати подолання соціальної нерівності, яка виникла в Україні за 20 останніх років.
За словами Прем’єр-міністра, для цього необхідно створити ефективну та дієву систему соціального захисту, яка б гарантувала надання допомоги кожному громадянину України.
«Необхідно створити ефективну і дієву систему соціального захисту, яка б гарантувала надання соціальної допомоги для кожного громадянина України персонально. Необхідно підвищити рівень життя громадян, щоб представники усіх соціальних груп відчули позитивний ефект від розвитку економіки», - сказав Микола Азаров.
Водночас Глава Уряду запевнив, що всі завдання, які поставив Президент перед Урядом щодо підвищення соціального захисту громадян буде виконано.

Урядовий портал
19.03.2012 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter