• 0

Народний депутат Губський привітав із Днем захисника Вітчизни понад тисячу учасників бойових дій

Свято 23 лютого, що дісталося нам у спадок від Радянського Союзу попри всі обставини є одним з найвизначніших свят для людей старшого покоління. День Захисника Вітчизни відзначив разом з сотнями учасників бойових дій, що мешкають на Лівобережжі та на Канівщині, народний депутат України Богдан Губський. За два дні робочої поїздки з почесною місією – привітати учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни він побував у більш ніж десяти селах Лівобережжя та Канівщини. Це Кононівка та Кантакузівка Драбівського району, Скориківка, Подільське, Антипівка, Піщане, Софіївка, Гладківщина Золотоніського району,Чехівка Чорнобаївського району, Пекарі Канівського району, міста Золотоношу та Канів. І в кожному селі чи місті – десятки зустрічей, теплих слів вітань та подарунків.
- Цей день для мене – особливий, - пояснює народний депутат, - адже мій батько був військовослужбовцем. Тож, вітаючи всіх причетних до нього цього свята , я дякую насамперед тим людям, що які дали нам можливість сьогодні спокійно жити, працювати, виховувати дітей і впевнено дивитися у майбутнє. І в особі учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни я дякую і тим, хто поліг на полях битв та помер від тяжких ран в повоєнні роки або за віком…
Тисячу двісті учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни народний депутат привітав від свого Фонду, передавши їм вітальні адреси, квіти та подарунки, а перебуваючи 22-23 лютого в Чорнобаївському, Драбівському, Золотоніському районах та в містах Канів та Золотоноша Богдан Губський особисто відвідав оселі більш ніж 150 стареньких, на долю яких в молоді роки випало тяжке і відповідальне випробування – обороняти Вітчизну від ворога. Кожен отримав подарунок і ту часточку уваги, якої іноді цим людям дуже бракує. А на капітана і 1 – го рангу, учасника бойових дій Леоніда Радченка з села Піщане на Золотоніщині чекала приємна несподіванка – нардеп подарував йому новенький офіцерський морський картуз, Саме такий Леонід Несторович розшукував близько двадцяти років по всіх містах України…
- Дуже приємно, що народний депутат відвідав кожного ветерана в нашому селі, навіть тих , хто за станом здоров’я не підводиться з ліжка і не зміг дійти на урочисту частину до Будинку культури, - говорить голова ветеранської організації с. Чехівка Чорнобаївського району Михайло Смішний. Нашому селу приємна така увага від нардепа.
Народний депутат Губський привітав із Днем захисника Вітчизни понад тисячу учасників бойових дій

Спілкуючись з учасниками бойових дій, народний депутат вивчав проблеми сільських громад та, зокрема, цих людей.
- Я працюю над такою законодавчою ініціативою, як впровадження реальної безкоштовної медицину для цієї категорії населення, - поділився своїми планами народний обранець. Це наш обов’язок – забезпечити цим людям нормальну старість, зробити так, аби вони відчували турботу держави, яку колись зуміли захистити від окупації, - підкреслив Богдан Губський.
24.02.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter