• 0

В Україні збільшується обсяг споживання електроенергії

Обсяг споживання електроенергії в Україні постійно збільшується. Тому енергетики вводять нові потужності, будують трансформаторні підстанції та лінії електропередачі.
Анатолій Ходаківський, директор ДП "НЕК "Укренерго" : " У цьому році мережами нашої компанії передано від джерел генерації до споживачів близько 135 мільярдів кіловат-годин електричної енергії, що на 3 мільярди більше, ніж за минулий рік".
У грудні 2012-го національна енергетична компанія "Укренерго" встановила третій автотрансформатор на підстанції "Усатове", що поблизу Одеси. Це підвищить надійність електропостачання споживачів міста та області. А також дозволить забезпечити розвиток промислової і соціальної інфраструктури.
Петро Моісеєв, заступник директора з капітального буд. Південної електроенергетичної системи ДП "НЕК "Укренерго" : " На бытовом уровне включение еще одного трансформатора, будем говорить, 200 тысяч, практически позволит, будем говорить, включить, или скажем так подать электроэнергию в 20-25 тысяч квартир. Это серьезная мощность для нашего региона".
Напередодні Дня енергетика компанія "Укренерго" ввела ще 2 об’єкти. Це виробнича база Закарпатських магістральних електромереж на підстанції "Мукачеве". Та лінія електропередачі Сонячна-Арциз напругою 110 кіловольтів на півдні Одещини.
UBR
21.12.2012 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter