• 0

Губський відвідав навчальні заклади в кількох селах лівобережних районів Черкащини

Кілька тижнів тому медики Домантівської дільничної лікарні на Золотоніщині під час зустрічі з народним депутатом Богданом Губським поскаржилися йому на перебої з електропостачанням, які паралізують роботу лікарні , позбавляючи її тепла та води. Минуло зовсім небагато часу, як нардеп придбав та встановив там нову автономну генераторну установку. У такий спосіб Богдан Губський продовжує реалізовувати започатковану ним програму комплексного вирішення проблем сільської медицини.
Цього тижня він відвідав лівобережжя та Канів, де зустрівся з колективами медичних та навчально – виховних закладів.
За словами директора Мелесівського НВК I ступеню Золотоніського району Лідії Маленко, їх школа - чи не найменша в районі, адже діти тут навчаються лише до 4 класу, а далі продовжують освіту в сусідній Новодмитрівці.
Народний депутат вважає, що маленькі вихованці школи мають бути добре підготовленими до навчання в середніх та старших класах, що і передбачає його освітня програма «Школа майбутнього». Щоб реалізувати це повною мірою, він подарував школі сучасний мультимедійний центр.
Відвідав депутат школу в сусідній Новодмитрівці, з якою його пов’язують роки дружби і співпраці – саме тут свого часу нардеп встановлював перший комп’ютерний клас, а нині заклад завдяки йому оснастився новим мультимедійним центром.
Чекали Богдана Губського і в новодмитрівському дитсадку «Колосочок». Крім виконання приємної місії – вручення телевізора та ноутбуку, народний обранець поспілкувався з колективом та вихованцями дитсадка з приводу їх проблем.
- Обмежене бюджетне фінансування не дозволяє насьогодні закінчити ремонт в одній із груп, - розповідає завідувачка дитсадка Валентина Носенко. Маємо 19 заяв від батьків з проханням прийняти дітей до садочка, а місця не вистачає…
Та вже в квітні у «Колосочку» планується новосілля у відремонтованій групі. Принаймні, в цьому запевнив присутніх Богдан Губський, який, крім фінансового забезпечення, пообіцяв особисто взяти участь у проведенні ремонтних робіт разом з батьками та вихователями.
Також народний депутат відвідав Новодмитрівську амбулаторію та ФАП у селі Мелесівка Золотоніського району, де вивчав потреби медзакладів з подальшим їх опрацюванням.
- Наразі триває перший етап реалізації програми підтримки сільської медицини, – коментує Богдан Губський. Планую відвідати кожен такий заклад (а їх на окрузі більше двохсот), вручити валізки першої допомоги, а також вивчити потреби ФАПів, амбулаторій та лікарень. На базі цього створюємо обширну медичну програму комплексного вирішення проблем, яку обговоримо з громадами населених пунктів, затвердимо, і будемо виконувати протягом подальших п’яти років.
Губський відвідав навчальні заклади в кількох селах лівобережних районів Черкащини

Насамкінець депутат побував у Каневі, де відвідав загальноосвітню школу № 1 ( завдяки Богдану Губському цій школі було повернуто ім’я Тараса Шевченка) та Канівське училище культури і мистецтв – стосовно цього закладу народний депутат також має цікаві перспективні плани.
17.02.2012 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter