• 0

Азаров визнав, що гроші в областях пішли не на зарплату

Додатковий ресурс, який був наданий областям з держбюджету минулого місяця, спрямовувався не на зарплату, а на інші видатки.
Про це прем`єр-міністр заявив на засіданні уряду.
"Доручаю міністру фінансів разом з міністром соцполітики провести всеукраїнську селекторну нараду з усіма керівниками регіонів, з’ясувати причини окремих випадків затримки зарплати", - сказав Азаров.
Прем`єр також доручив надати фінансову допомогу в тих випадках, коли вона об’єктивно необхідна.
"Але при цьому я вимагаю спитати з керівників регіонів: як використовувались за останні місяці бюджетні кошти. Я категорично наполягаю, що виплати заробітної плати та соціальні виплати мають бути на першому місці", - зазначив Азаров.
Прем`єр-міністр заявив, що коштів на рахунках місцевої влади набагато більше, ніж заборгованість із заробітної плати.
"Ми перевірили сигнали, повідомлення про невиплату, які з’явилися першими. В кожному із перевірених регіонів вільних та нерозподілених коштів на рахунках місцевої влади набагато більше, ніж заборгованість із заробітної плати. Парадокс", - сказав Азаров.
За його словами, додатковий ресурс, який був наданий областям з держбюджету минулого місяця, спрямовувався не на зарплату, а на інші видатки.
"Я розумію, що "інші видатки" - це, припустимо, ремонт і обладнання шкіл, дитячих садків, лікарень, що також абсолютно необхідно робити. Але ще раз повторюю: виплата заробітної плати безумовно повинна бути на першому місці", - підсумував прем`єр.
Економічна правда
28.11.2012 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter