0
В Украине потеплеет до +26
В первой половине текущей недели в Украине ожидается повышение температуры воздуха, а также незначительные осадки.
По прогнозам Укргидрометцентра в Киеве завтра ожидается 11-13 градусов ночью, 18-20 днем, без осадков. В среду небольшой дождь. Ночью 11-13, днем 18-20 градусов. В четверг также осадки. Ночью 10-12 градусов, дневная температура воздуха 17-19 градусов. В Киевской области завтра без осадков. Температура — от 11-13 ночью до 18-20 тепла. Ветер юго-восточный, 5-10 метров в секунду.
На востоке завтра ночью 9-11, днем 19-21, сухая погода. В среду ночью 10-12 градусов, днем 18-20 тепла, без осадков. В четверг также сухо. Ночью 10-12 градусов, дневная температура 18-20 градусов. Ветер юго-восточный, 5-10 метров в секунду.
На западе страны завтра ночью 6-8 градусов, днем 17-19 выше нуля. Без осадков. В среду пройдет дождь. Температура воздуха ночью — около 10-12 градусов, днем 15-17 тепла. В четверг ночью прогнозируется температура воздуха в 9-11 градусов, днем 16-18 градусов, возможны осадки. Ветер юго-западный, 5-10 метров в секунду.
В южных регионах 16 октября, 13-15 ночью, 23-25 градусов днем, сухая погода. В среду ночью 13-15 градусов, днем 23-25 тепла, без осадков. В четверг переменная облачность. Ночью 11-13 градусов, днем 22-24 выше нуля. Ветер юго-восточный, 5-10 метров в секунду.
В Крыму завтра 13-15 градусов ночью, 26-28 днем. Небольшой дождь. В среду ночью 13-15, днем 26-28 тепла. Сухая погода. В четверг осадков не ожидается. Ночью 12-14, днем 23-25 выше нуля. Ветер юго-восточный , 5-10 метров в секунду.
В центральных регионах ближайшей ночью 10-12 градусов, днем 18-20 градусов. Сухая погода. В среду переменная облачность. Ночью 10-12, днем 18-20 тепла. В четверг ночная температура составит 10-12 градусов, днем 17-19, также без осадков. Ветер юго-восточный, 5-10 метров в секунду.
Подробности
15.10.2012 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Останні новини
Останні коментарі
Потрібна допомога на придбання авто для підрозділу ССО, в якому служать черкащани
11:50 13.06 Черкаська облрада передала у власність громади Черкас ліцей "Перспектива"
11:05 13.06 У Черкасах пройшов Марш Подяки випускників
10:15 13.06 У ніч проти 13 червня ворог атакував 118 БпЛА. ППО знешкодила 110, - Повітряні Сили
09:30 13.06 Упродовж 12 червня на фронтах зафіксовано 237 боєзіткнень, - Генштаб
08:45 13.06 13 червня на Черкащині без опадів, 19-24º
08:00 13.06 За 12 червня ворог втратив 1 310 осіб, 1 танк, 11 ББМ, 88 артсистем, 4 РСЗВ, 1 засіб ППО, 12 робототехнічних комплексів, 2 164 БпЛА, 424 авто, 7 одиниць спецтехніки, - Генштаб
17:10 12.06 У травні-2026 на Черкащині найбільше подорожчали фрукти, подешевшали - яйця
16:35 12.06 Анатолію Ярішу не вистачило 2 голосів для обрання головою Черкаської облради
16:00 12.06 DIM.RIA: Скільки коштує паркомісце в Черкасах у 2026 році
15:25 12.06 У Черкаській облраді вчетверте стартували вибори голови
14:50 12.06 Ще три ландшафтні заказники створено на території Черкаської області
14:15 12.06 Радуцький очолив фракцію ЄС у Черкаській облраді
13:40 12.06 193 випускники Черкас отримають медаль «Гордість освіти міста»
13:05 12.06 На Черкащині заочно судитимуть жительку Донеччини за співпрацю з окупаційною владою
12:30 12.06 У Смілі викрито чловіка, який намагався продати зброю та набої
11:55 12.06 На Черкащині заочно судитимуть директора підприємства на Луганщині, який забезпечував друк російських пропагандистських видань
11:20 12.06 Черкаська ОВА: Скасування статусу критичності для підприємств не розглядається
10:45 12.06 За 5 місяців 2026 року місцеві бюджети Черкащини отримали 142 млн. грн. податку на нерухомість
10:10 12.06 В Умані формують нову патрульну роту з охорони громадського порядку
09:35 12.06 У ніч проти 12 червня ворог атакував 117 БпЛА. ППО знешкодила 102, - Повітряні Сили
09:00 12.06 Упродовж 11 червня на фронтах зафіксовано 241 боєзіткнення, - Генштаб
08:25 12.06 12 червня на Черкащині короткочасні дощі та грози, 24-29º
07:50 12.06 За 11 червня ворог втратив 1 300 осіб, 4 танки, 1 ББМ, 78 артсистем, 2 РСЗВ, 1 засіб ППО, 8 робототехнічних комплексів, 2 218 БпЛА, 352 авто, 3 одиниці спецтехніки, - Генштаб
17:40 11.06 Нова система оповіщення про повітряні тривоги запрацювала в Корсунь-Шевченківському
17:10 11.06 У ДТП в Каневі травмувалося двоє неповнолітніх
16:45 11.06 Смілянська міськрада затвердила Статут тергромади міста в новій редакції
16:15 11.06 "Черкаський автобус" може поставити 27 шкільних автобусів на Івано-Франківщину за 113,45 млн. грн.
15:40 11.06 Антона Яценка позбавлено звання почесного громадянина Умані
15:15 11.06 На Черкащині визначено переможців регіонального етапу WorldSkills Ukraine 2026
14:45 11.06 На Черкащині через несприятливу погоду висадку овочів розпочали на тиждень пізніше від запланованого
14:10 11.06 У Білозір'ї «Новий елеватор ЛЛД» завершує монтаж власної сонячної електростанції
13:35 11.06 У селі Шукайвода на Христинівщині відкрили Алею Слави на честь полеглих захисників
13:05 11.06 Два ветерани з Черкащині представлятимуть Україну на змаганнях Invictus Germany Sports Festival 2026 у Дюссельдорфі
12:35 11.06 До 15 років ув'язнення за держзраду на Черкащині заочно засудили учасника незаконних збройних формувань
16.09 22:11 Filip_PIPISKO :
Хоть би зоопарк не "покращили", я туди з дітьми щотижня ходжу і взимку і влітку, за останні роки зробили те що не робилось років двадцять.
16.09 22:05 Filip_PIPISKO :
У Черкасах "поліція" возит бухарей/нарков в ВП на Пастеровскую, а потом... отпускает, куда хош туда и п3.14здуй. "Іди Сашко вдоль чорного забора" (с) Поліцай
16.09 22:00 Filip_PIPISKO :
Охереть теперь. Накладочка вышла. Поставщик во всем виноват. А я вот в садик отвалил 2000 грн "обов'язкового благодійного внеску" и 400 грн на средства санитарии. Радуцький, гнида, шоб у тебя дети и внуки с грязными жопами ходили и виноват в этом был исключительно поставщик моющего.
16.09 21:55 Filip_PIPISKO :
Лучше бы начали дело над прокуратурой, за крышевание незаконных поставок неликвидной продукции.
16.09 21:52 Filip_PIPISKO :
...и сп3.14издили столько же
16.09 21:51 Filip_PIPISKO :
Увы, не ведаю как сия мадам в качестве "редактора", но как терпила весьма специфична - в каждом рассказе появляются новые детали...
26.08 21:20 Samuelot :
Добрый день. мужской сток Я занимаюсь стококом уже 10 лет постоянно стакивась с проблемой добросовестных поставщиков, постоянно какие то проблемы появляются после оплаты , или товар не приходит, или приходит не то что закывал В общем есть идея вылаживать нормальных поставщиков тут на форуме чтоб многие не обжигались второй раз у кого что есть выкладывайте тут. Я много лет работаю с этими ребятами http://stokoptom.com/catalog/detskaya-odezhda Все делают качественно, быстро ,и достойно. У кого что есть выкладывайте. сток оптом Если что звоните все расскажу и подскажу начинащим +380980718079 или пишите на почту [email protected] сток оптом
24.08 22:37 Agrixbum :
Вот это самое то[url=http://agrolinepro.ru/tobacco-equipment][/url]
09.08 16:16 dLidmila :
Душа обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час цей підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???А критика буває різна:Нахабна, толерантна, грізна.Доречна і несправедлива,А ще – підступна, боязлива,Ворожа, що готова вбити.Зі світу зжити.Хто пережив – той зрозумієТой стан, коли душа німіє,Коли над прірвою стоїш,Коли життя – розмінний гріш.Коли один ти на межі.І всі – чужі.І стала я на ту межу.Пощади, ні, не попрошу.А правда вам так в вічі коле:Не душі – перекотиполе...Чи все одно, що за вікном?Якби ж боролися гуртом!Один в нас ворог. Я про цеПисала. Та їдке слівцеМов куля вдарило. Жива.Які отруйні є слова,Що перевернуть, перетруть,І котяться, неначе ртуть!…А на війні – свинцеві кулі.Що з нами тут? Немов заснули.Боєць, пройшовши вогневій,Сказав, що на передовійБуває легше – там брати.А тут ми хто? Як злі хорти…Та чи простить це Україна?Невже все рівно? Автор Людмила ДжулайДуша обтруситься від бруду.У мне - камінь? Я забуду.Все зайве час і підмете.Та ви огидили святе -Країну, де ви живете.Ні, животієте, бо й досіЗбагнути, вочевидь, не в змозі,Що довело нас до війни,За що ідуть у бій сини.Нема в цім вашої вини???
03.08 17:00 Vikki :
Ну не знаю у кого какие нереализованные потребности в азартных играх. Но для меня игровые автоматы это просто развлечения. Мне очень нравится играть на сайте http://vulkan-na-dengi.com и пи чем играю я исключительно на деньги, потому что так намного интересней. Но не с целью как некоторые выиграть, а просто отдохнуть. Те, кто любит поиграть в такие игры, мой вам совет - играйте и отдыхайте, не воспринимайте как заработок, а то не получите нужного наслаждения от игры.
Голосування
Вказівки
Архів
Реклама
Анатолій Бондаренко ,
АТО ,
БПЛА ,
браконьєрство ,
Бюджет ,
війна ,
Вбивство ,
Вибори ,
втрати ,
грабіж ,
дитина ,
дороги ,
ДТП ,
електроенергія ,
Зарплата ,
земля ,
Канів ,
коронавірус ,
Крадіжка ,
наркотики ,
Одарич ,
ООС ,
оперативне зведення ,
Погода ,
Пожежа ,
поліція ,
ППО ,
Прокуратура ,
Ремонт ,
СБУ ,
Сміла ,
Суд ,
Тулуб ,
Україна ,
Укренерго ,
Умань ,
Хабар ,
Черкаси ,
Черкаська область ,
шахрайство Показать все теги
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс 7
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30